Neohodnoceno

FORGE DE LAGUIOLE Black acrylic Table knives Eric Raffy

Sada nožů Forge de Laguiole Signature od Eric Raffy v černém akrylovém provedení z nerezové oceli s vysoce leštěným povrchem, 6 kusů nožů

 

 

Skladem
Kód: T6 RAFFY N
16 300 Kč / ks 2 716,67 Kč / 1 ks
Kategorie: Stolní nože
Záruka: 2 roky

Fabrika 300

 

Série Signature 

Jako symbol dokonalosti spolupracuje Forge de Laguiole ruku v ruce od svého vzniku s některými mimořádně talentovanými a uznávanými designéry. Jejich účelem je spojit know-how a tradici jejich mistrů kovářů z Laguiole s nádechem modernosti a interpretovat Laguiole některými z nejznámějších designových podpisů. Tyto výjimečné nože jsou seskupeny pod sérií Signature Forge de Laguiole.

 

Originální nože Forge de Laguiole® jsou zcela ručně vyráběny ve vlastní kovárně a dílnách ve vesnici Laguiole ve Francii, kde to všechno začalo v roce 1829. Každý nůž je výsledkem mimořádné kombinace materiálů, know-how a práce jejich mistrovských kovářů, kteří pracují s přesností zlatníka. Nože Forge de Laguiole® se pro svou nepřekonatelnou kvalitu, dlouhou životnost a výjimečnou špičku staly referenčním podpisem největších a nejznámějších kuchařských stolů po celém světě i nadšenců krásných ostrých nožů.

 

 

Čepele jsou vyrobeny z vysoce kvalitní francouzské oceli T12, která je vyráběna výhradně pro Forge de Laguiole®. Jsou kovány v 1000 ° C ve vlastních dílnách kovárny ve francouzském Laguiole.

 

Včela, napoleonský císařský symbol, jak říká říká legenda, je vyřezána pilníkem a rytcem a většina steakových nožů Forge de Laguiole má na rukojeti tradiční pastýřský kříž. Pastýři zasazovali ostří nože do chleba. Když se nůž postavil svisle, vytvořil s chlebem tvar kříže, což jim poskytlo symbol pro jejich modlitbu.

Stolní nůž Forge de Laguiole ® od Erica Raffyho. Tento nůž Signature Laguiole má černou akrylovou rukojeť s vysoce leštěným povrchem, který vašemu stolu dodá eleganci. Tento moderní a rafinovaný stolní nůž Signature se přizpůsobí vaší dekoraci a vyjádří vaše emoce.

 

 

Ref                                        T6 RAFFY N

Délka                                    cm

Rukojeť                               Acrylic

Povtrch                               Vysoký leskh

Box                                       Set 6 kusů

Design                                 Eric Raffy

Péče                                      Vodě odolný      

 

 

 

 

 Eric Raffy2

 

 

Eric Raffy, architektový designér je známý svými úspěchy, zejména svými výtvory, jako je Restaurant de Michel Bras v Laguiole, Hotel Clinton v Miami a butik Paco Rabanne v Paříži.

Divoký oponent karteziánství má rád především cit a inscenaci. Všechno, co vidí, je objekt proměnitelný v nekonečnu, schopný přenášet emoce.

 

label

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: