Neohodnoceno

FORGE DE LAGUIOLE Folding knife, 11 cm, stainless steel bolsters, matt finsh and Juniper handle

Kapesní zavírací nůž Forge De Laguiole v provedení rukojeť z masivního Jalovcového dřeva, saténový povrch dvou nerezových bolstrů

Skladem
Kód: 1211 IN GE
3 431 Kč / ks
Kategorie: LUXUSNÍ NOŽE
Záruka: 2 roky

Zavírací nože Original Forge de Laguiole® mají tenkou a zakřivenou siluetu, která se objevila ve 20. letech 20. století. S jejich elegancí, dokonalou povrchovou úpravou a použitím kvalitních materiálů se tyto skládací nože Forge de Laguiole® staly skutečnou referencí.

Čepele jsou kované za tepla z francouzské oceli (T12), vyrobené speciálně pro Forge de Laguiole®, která poskytuje výjimečné ostří a zaručuje vysokou odolnost. Rukojeti jsou vyrobeny ručně z mnoha vzácných materiálů vždy jedním nožířem.

Tento zavírací nůž Forge de Laguiole® s rukojetí z elegantního jalovcového dřeva byl ručně vyroben v naší manufaktuře ve francouzském Laguiole podle tradice výroby nožů sahající do roku 1828. Má dva mosazné podhlavníky, které chrání rukojeť při každodenním používání .

Protože většina použitých materiálů je přírodního původu, je pravděpodobné, že se jejich vzhled (barva, žilkování, zrno) bude u jednotlivých položek lišit. Fotografie v našem online obchodě nejsou smluvně závazné.

Uvedená velikost udává délku zavřeného nože.

 

 
Ref                                               1211 IN GE
 
Materiál rukojeti                  Dřevěný masiv Jalovcové dřevo
 
Materiál konců                      Nerezová ocel, 2 Bolstry
 
Povrchová úprava                Satén
 
Délka                                         11 cm
label

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: