Neohodnoceno

Kapesní zavírací nůž ALTO BRACO, rukojeť nože Aubrac Buron dub, 12 cm, ruční výroba FORGE DE LAGUIOLE

Kapesní ručně vyráběný zavírací nůž ALTO BRACO, provedení rukojeti Aubrac Buron dub, speciální čepel "Brut de forge" FORGE DE LAGUIOLE Folding knife ALTO BRACO, 12 cm, Aubrac Buron Ouk handle and “brut de forge” blade. Dodáváno v dárkové krabičce s certifikátem původu. Délka 12 cm.

Limitovaná série pro celý svět 250 kusů (číslo vyraženo na ostří)!

Můžeme doručit do:
29.10.2021
Skladem
Kód: 1012F CHABSAT
7 990 Kč / ks 6 603,31 Kč bez DPH 7 990 Kč / 1 ks
Kategorie: LUXUSNÍ NOŽE
Záruka: 2 roky
? Materiál rukojeti: Dub
? Velikost nože: 12 cm

RUČNĚ VYROBENO V KOVÁRNĚ
FORGE DE LAGUIOLE

V KVALITĚ NA CELÝ ŽIVOT

fabrika

 

S novým zavíracím nožem Alto Braco se Forge de Laguiole vrací ke svému původu a k původu nože Laguiole. Tento nůž se jmenuje Alto Braco, „vysoké místo“ v Occitanu, a má toto jméno vytesané na pružině. Připomíná to zrození nože Laguiole mezi větrem a sluncem na plošině Aubrac. Jeho rukojeť, vyrobená z dubového dřeva, evokuje život

pastýřů a pastevců, kteří se přišli uchýlit do těchto budov ze žuly a dřeva. Je také zdobený křížem sv. Ondřeje (Saint-André). Tento výjimečný zavírací nůž je k dispozici ve dvou verzích: plná rukojeť nebo model se dvěma podhlavníky, s čepelí „brut de forge“, oba představují tradici kovářů Forge de Laguiole.

 

Skutečné spojení mezi minulostí a současností, Alto Braco je nůž vyrobený v omezené sérii 250 číslovaných kusů.

 

Zavírací nože Original Forge de Laguiole® mají tenkou a zakřivenou siluetu, která se objevila ve 20. letech 20. století. S jejich elegancí, dokonalou povrchovou úpravou a použitím kvalitních materiálů se tyto skládací nože Forge de Laguiole® staly skutečnou referencí.

Čepele jsou kované za tepla z francouzské oceli (T12), vyrobené speciálně pro Forge de Laguiole®, která poskytuje výjimečné ostří a zaručuje vysokou odolnost. Rukojeti jsou vyrobeny ručně z mnoha vzácných materiálů vždy jedním nožířem. Čepel tohoto nože má speciální úpravu "Brut de forge", která dodává tomuto noži elegantní sílu.

Tento zavírací nůž Forge de Laguiole® s rukojetí z Aubrackého dubu, byl ručně vyroben v naší manufaktuře ve francouzském Laguiole podle tradice výroby nožů sahající do roku 1828. 

Buron Aubrac Dub

Dub Aubrac

Protože většina použitých materiálů je přírodního původu, je pravděpodobné, že se jejich vzhled (barva, žilkování, zrno) bude u jednotlivých položek lišit. Fotografie v našem online obchodě nejsou smluvně závazné.

Uvedená velikost udává délku zavřeného nože.

 

 
Ref                                               1012F CHABSAT
 
Materiál rukojeti                  Buron dub AUBRAC
 
Délka                                         12,3 cm rukojeť, 10 cm ostří
 
Váha neto/brutto                75 gr/ 237 gr
 
Extra                                        Limitovaná série 250 kusů pro celý svět (číslo vyraženo na ostří)
label

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: