Neohodnoceno

Steakový nůž Christian Ghion s rukojetí z nerezové oceli, ruční výroba, sada 6 kusů FORGE DE LAGUIOLE

Steakový nůž Christian Ghion s rukojetí z nerezové oceli a s vysoce leštěným povrchem, nože jsou ručně vyráběné v kovárně  FORGE DE LAGUIOLE,  Table knives Christian Ghion, high polished finish, set of 6. Nože jsou dodávány samostatně bez ostatních příborových příslušenství. Sada 6 kusů nožů balena v krásné dárkové krabičce.

Můžeme doručit do:
21.9.2021
Skladem
Kód: T6 MASSIF BRI
9 195 Kč / ks 7 599,17 Kč bez DPH 1 532,50 Kč / 1 ks
Kategorie: Steakové nože
Záruka: 2 roky
? Materiál rukojeti: Nerezová ocel

RUČNĚ VYROBENO V KOVÁRNĚ
FORGE DE LAGUIOLE

V KVALITĚ NA CELÝ ŽIVOT

 

Fabrika 300

 

Série Signature 

Jako symbol dokonalosti spolupracuje Forge de Laguiole ruku v ruce od svého vzniku s některými mimořádně talentovanými a uznávanými designéry. Jejich účelem je spojit know-how a tradici jejich mistrů kovářů z Laguiole s nádechem modernosti a interpretovat Laguiole některými z nejznámějších designových podpisů. Tyto výjimečné nože jsou seskupeny pod sérií Signature Forge de Laguiole.

 

Originální nože Forge de Laguiole® jsou zcela ručně vyráběny ve vlastní kovárně a dílnách ve vesnici Laguiole ve Francii, kde to všechno začalo v roce 1829. Každý nůž je výsledkem mimořádné kombinace materiálů, know-how a práce jejich mistrovských kovářů, kteří pracují s přesností zlatníka. Nože Forge de Laguiole® se pro svou nepřekonatelnou kvalitu, dlouhou životnost a výjimečnou špičku staly referenčním podpisem největších a nejznámějších kuchařských stolů po celém světě i nadšenců krásných ostrých nožů.

 

 

Čepele jsou vyrobeny z vysoce kvalitní francouzské oceli T12, která je vyráběna výhradně pro Forge de Laguiole®. Jsou kovány v 1000 ° C ve vlastních dílnách kovárny ve francouzském Laguiole.

 

Včela, napoleonský císařský symbol, jak říká říká legenda, je vyřezána pilníkem a rytcem a většina steakových nožů Forge de Laguiole má na rukojeti tradiční pastýřský kříž. Pastýři zasazovali ostří nože do chleba. Když se nůž postavil svisle, vytvořil s chlebem tvar kříže, což jim poskytlo symbol pro jejich modlitbu.

Sada nožů Christian Ghion z nerezové oceli s vysoce leštěným povrchem, sada 6

 

Tento stolní nůž Forge de Laguiole® od Chistian Ghion je lesklý nerezový monoblok s tenkou rukojetí. S minimalistickou včelkou a svým štíhlým vzhledem zaručuje příjemné uchopení.

 

Tento model je voděodolný, což usnadňuje jeho údržbu.

 

 

CHRISTIAN GIHON

Ghion K

 

Christian Ghion, považovaný za jednoho z nejlepších designérů své generace, vybudoval svou kariéru na řadě inspirativních setkání, mimo jiné s Forge de Laguiole.

Poté, co pět let studoval právo, se rozhodl věnovat se kariéře v designovém a kreativním světě. Christian Ghion založil svoji agenturu s architektem Patrickem Nadeau. Během této doby se velmi zajímal o interiérový design a organizaci velkých akcí.

V roce 2008 pro nás vytvořil svůj první zavírací nůž, který se setkal s velkým úspěchem. O rok později se zrodily další čtyři návrhy nožů. Jeho tvorba pro Forge de Laguiole® je stejná jako jeho postava, jemná a energická. Také vyvinul design interiéru pro náš pařížský butik

 

Ref                                        T6 MASSIF BRI

Délka                                   23 cm

Rukojeť                               Nerezová ocel monobloc

Povtrch                               Vysoký lesk

Box                                       Set 6 kusů

Design                                 Christian Ghion

Péče                                      Vodě odolný      

 

label

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: