Barvené vlasy

Barvené vlasy

 

Pro hydratované vlasy, hluboce vyživené s jasnou a živou barvou, je péče o blaho barvených vlasů nezbytná. Philip Martin's nastudoval specifickou kúru pro výživu, posílení, ochranu vlasů a opravu vlasového vlákna. Díky složení bohatým na vzácné přírodní aktivní složky zlepšují ošetřující přípravky výkon a výdrž barvy při respektování přirozené fyziologie vlasů.

 

PRO KOHO TO JE?                   

Ošetření doporučené Philip Martin's je věnováno lidem s barvenými a matnými vlasy. Po barvení je důležité vyživit vlasy a doplnit všechny látky, které potřebují. S kúrou na barvené vlasy Philip Martin's jsou vlasy vyživené, hebké a hedvábné na dotek, nejzářivější a dlouhotrvající barva.

 

DOPORUČENÉ OŠETŘENÍ         

Aplikujte výživný olej Jojoba Pure Oil ve formě zábalu pro hloubkovou hydrataci vlasů. Po uplynutí doby působení, pokračujte v čištění šamponem nejvhodnějším pro váš typ vlasů: Color Maintenance nebo Blu. Dokončete ošetření nejvhodnější maskou: Color Repair nebo Blue Rinse. Chcete-li oživit barvu nebo změnit barevný tón, použijte Color IT Color Conditioner nebo Color Slide Direct Color.

 

ZÁSADY                                  

Philip Martin's vždy vynikal svými formulacemi bohatými na přírodní a funkční složky. Barvené vlasy vyžadují specifické přírodní aktivní složky, které zajistí jemné, ale účinné působení, jako jsou sladké mandle s vyživující silou, pšeničné proteiny s hydratačním účinkem a bio-antioxidační extrakt z červené révy.

Nejprodávanější

6 položek celkem

Cena

2641214
12641214

Značky

Položek k zobrazení: 6
Blu Rinse 200 ml
od 792 Kč / ks

Maska proti žloutnutí vlasů Philip Martin`s Blu Rinse je ideální pro bílé, blond a melírované vlasy. Působí proti teplým a zlatým odrazům blond a bílých vlasů a zabraňuje...

Kód: 961
Blu shampoo 200ml
od 739 Kč / ks

Šampon Blu Philip Martin`s proti žloutnutí vlasů je ideální pro bílé, blond a melírované vlasy. Varianty 200 ml a 1000 ml

Kód: 909
Color IT gold 200ml
od 950 Kč / ks

Barevný kondicionér Colour It Philip Martin`s oživuje barevné odstíny barvených vlasů, a má dlouhodobý účinek. Obsah 200 ml.

Kód: 200101
Color Maintenance 75 ml
od 264 Kč / ks

Šampon Colour Maintenance Philip Martin`s speciální šampon pro barvené a ošetřené vlasy, ideální pro revitalizaci a rozjasnění vlasů. Varianty 30 ml, 75...

Kód: 991
Color Repair 75 ml
od 317 Kč / ks

Restrukturalizační ozdravná maska Cnolour Repair Philip Martin`s nejen pro barvené vlasy a jemné vlasy chrání vlasy po chemickém ošetření. Varianty 75 ml, 200 ml, 1000 ml.

Kód: 996
Jojoba Pure Oil 300 ml
od 1 214 Kč / ks

Výživný, protizánětlivý organický olej pro vlasy a tělo Jojoba Pure Oil Philips Martin`s, unikátní kosmetický přípravek. Nádherná přírodní vůně. Varianty 100 ml, 300 ml a 500 ml.

Kód: 621
3. Poradenský servis
Poradenský servis
Rychlý a osobní přístup k Vašim dotazům
4. Bezpečný obchod
Bezpečný obchod
Historie firmy od roku 1998, garance vrácení peněz i zboží
https://www.gutea.cz/admin/archiv-novinek/#news-3335