DÁRKY PRO VÁS

Dárky k objednávce carousell

Luxusní kosmetika jako poděkování za Váš nákup

"Naše nabídka zahrnuje široký výběr výjimečných a kvalitních produktů, zahrnující i luxusní kosmetiku, kterou jsme pečlivě vybrali, abychom Vás potěšili. Jako projev naší vděčnosti za Váš nákup Vám chceme darovat italskou přírodní kosmetiku od renomované společnosti Philip Martin's.

Tato přírodní kosmetika je spojením špičkových přírodních esencí a léčivých bylin, které Vám pomohou dosáhnout vnitřního klidu, uklidnění mysli a harmonii těla i duše. Organické složky v těchto produktech, spojené se šetrným přístupem k životnímu prostředí, zaručí nejen osvěžení pro Vaše smysly, ale také radost a pohodlí v každém okamžiku."

"Doufáme, že Vás náš dárek potěší a přinese Vám nejen radost, ale také pocit péče o Vaši krásu a pohodu. Jsme přesvědčeni, že italská přírodní kosmetika od společnosti Philip Martin's bude pro Vás skvělým doplňkem Vašeho denního rituálu krásy.

Těšíme se, že se budete s radostí vracet nejen pro další dárek, ale také pro další zážitky a produkty z naší nabídky. Vaše spokojenost a loajalita jsou pro nás důležité, a rádi Vám budeme stále k dispozici, abychom Vám pomohli vytvořit péči o Vaši krásu a pohodu přesně podle Vašich představ. Děkujeme Vám za Vaši důvěru a za to, že jste si vybrali naše produkty."

 

"Podívejte se, jaké kategorie nákupů a produkty jsme pro Vás připravili. Navíc, jako poděkování za Vaši loajalitu, Vám nabízíme dárek při dosažení určité utracené částky:

 

Nákup v hodnotě s DPH (hodnota pouze za produkty)

   1.600,- Kč   2990,- Kč   3.400,- Kč   4.700,- Kč

 

 Pokud nakoupíte zboží v hodnotě 1.600,- Kč a více budou pro Vás nachystány tyto dárky, ze kterých si můžete vybrat:

 

Sametové sérum na ruce s rychlou absorpcí. Bohatý na přírodní a biologické složky, které zvlhčují pokožku a uklidňují ji před jakýmkoli podrážděním a zarudnutím. Zanechává pokožku jemně provoněnou rafinovanými tóny jantaru. Ideální pro všechny typy pokožky.

 NEBO

LipBalm-new-3000

Výživný balzám na rty Organic Lip Balm Philip Martin´s hypoalergenní pro každodenní použití.

 

Pokud nakoupíte zboží v hodnotě 2.990,- Kč a více budou pro Vás nachystány tyto dárky, ze kterých si můžete vybrat:

Tommy-Baby-Cream-75 ml_no-ombra-300dpi

Dětský tělový krém Tommy Baby Cream Philip Martin´s je jemná emulze se snadnou vstřebatelností. Hluboce hydratuje dětskou pokožku a zanechává ji jemnou, hladkou a provoněnou vanilkou. Zabraňuje podráždění a zarudnutí pokožky tím, že udržuje integritu epidermis.

NEBO

Kauai-75ml-300dpi

Ochranný gel na vlasy, který chrání před solí a chlórem KAUAI Philip Martin`s Philip Martin`s. Ideální gel pro ochranu vlasů před stresujícími faktory, jako je chlór a slanost.

NEBO

PURIFYING-SHOWER-GEL-200-ML-3000

Osvěžující sprchový gel Purifying Shower Gel Philip Martin`s čistí a provoní pokožku. Dodává svěžest svěží pocit a zanechává pokožku příjemně provoněnou.

 

Pokud nakoupíte zboží v hodnotě 3.400,- Kč a více budou pro Vás nachystány tyto dárky, ze kterých si můžete vybrat:

Opaco Wash 250ml

Sprchový šampon pro vlasy a tělo Opaco Wash Philip Martin`s s jemnými dřevitými a jantarovými vůněmi.

NEBO

AIR Strong 300 ml

Lak na vlasy se střední výdrží Hairspray Air Black Philip Martin´s je pro všechny typy vlasů s dlouho trvajícím účinkem.

 

Pokud nakoupíte zboží v hodnotě 4.700,- Kč a více budou pro Vás nachystány tyto dárky, ze kterých si můžete vybrat:

 

Eweryday Hand Wash 500 ml

 

Elixír na ruce s jemnými povrchově aktivními látkami, které čistí bez podráždění. Bohatý v přírodních výtažcích a se specifickými zvlhčujícími a uklidňujícími vlastnostmi a má na pokožce dlouhotrvající opojnou a intenzivní jantarovou vůni.

 

https://www.gutea.cz/admin/archiv-novinek/#news-3335