Platby

Dobírka_možnost_platby

Dobírka

Zboží zaplatíte v hotovosti při předání dopravcem. U většiny dopravců můžete platit i kreditními kartami (doporučujeme).  Výběr dobírky je zpoplatněn částkou 45 Kč s DPH.

Logo platební karty

Platební karta on-line

On-line platba platební kartou. Pro tuto možnost musíte mít platnou platební kartu VISA, nebo MasterCard s povolenými internetovými transakcemi. Platba je naprosto bezpečná, používáme zabezpečený 3D secure systém. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. V současnosti nedostupné připravujeme a bude spuštěno v nejbližších dnech.


logo-rb-cz-nahled 

Převodem na účet         

Zálohový list obdržíte e-mailem po zpracování Vaší objednávky interním systémem, zpravidla v horizontu 2 pracovních hodin. Na zálohovém listě je číslo účtu a variabilní symbol pro platbu, můžete použít i QR kód vygenerovaný pro usnadnění zadávání a vyplňování platebních příkazů. Objednávka bude expedována nejdříve po přijetí platby na účet naší společnosti.

Pro SEPA platbu ze zahraničí použijte IBAN CZ0655000000007427481001

 
    cash_receiving

V hotovosti

Zboží zaplatíte hotově při převzetí z našeho skladu nebo výdejního místa. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Připravujeme platební terminál, který by měl být k dispozici po spuštění on-line plateb.

https://www.gutea.cz/admin/archiv-novinek/#news-3335