Čištění pleti

Čištění pleti

 

Čištění je prvním krokem pro krásu a pohodu naší pokožky obličeje: malé okamžiky a jednoduchá gesta pro zdravou, zářivou a rovnoměrnou pleť. Dobré čištění obličeje je nezbytné k odstranění make-upu a nečistot z pokožky. S čistší a hydratovanější pokožkou proniknou následně aplikované ošetření hlouběji, čímž se zvýší výkon a výhody produktů.

 

PRO KOHO TO JE?                   

První gesto ráno, poslední gesto večer: čištění je prvním zásadním gestem péče o pleť našeho obličeje a její krásu. Čištění doporučené společností Philip Martin's denně odstraňuje make-up a nečistoty z našeho obličeje šetrně a efektivně, a to s plným respektem ke všem typům pleti.

 

DOPORUČENÉ OŠETŘENÍ         

Pro zdravý a zářivý obličej doporučujeme každodenní čistící kúru, kterou opakujte ráno a večer. K odstranění zbytků make-upu z obličeje, očí a rtů použijte odličovací vodu Cloud Remove. Poté pokračujte v čištění celého obličeje Cloud Cream čistící mléko. Pro obzvlášť mastnou pleť použijte čisticí prostředek na obličej Cloud Mousse. Po vyčištění dodejte tón a pružnost pomocí Cloud Booster Tonic.

 

ZÁSADY                                  

Philip Martin's vždy vynikal svými formulacemi bohatými na přírodní a funkční složky. Čištění vyžaduje specifické přírodní aktivní složky, které zaručí jemné, ale účinné působení, jako je organický ovesný extrakt, ideální pro obnovení fyziologické úrovně pH, organický extrakt z arniky s vysokou antioxidační a uklidňující silou a kyselina hyaluronová s účinkem proti stárnutí.

Nejprodávanější

4 položek celkem

Cena

9931267
19931267

Značky

Položek k zobrazení: 4
Cloud Booster Tonic 100ml
1 162 Kč / ks

Tonikum na obličej - zesilovač Cloud Booster Tonic Philip Martin`s pro zajištění pohodlí vaší pleti v průběhu dne. Možno použít i několikrát za den. Obsah 100 ml.

Kód: 8098
CLOUD CREAM krémové čistící mléko
1 267 Kč / ks

Čistící krémové mléko Cloud Cream Philip Martin`s s tavící strukturou a hydratačním účinkem. Cloud Cream je hedvábné čisticí mléko, které odstraňuje nečistoty, hydratuje pokožku...

Kód: 8096
Cloud Mousse
993 Kč / ks

Čistící pěna na obličej Cloud Mousse Philip Martin`s. Z tekutiny se stává pěnou a jemně čistí pokožku. Obsah 175 ml.

Kód: 8071
Cloud Remove 100ml
1 003 Kč / ks

Voda na odličování Cloud Remove Philip Martin`s. Díky jemnému, svěžímu a lehkému působení je ideální pro odstranění make-upu z obličeje, očí a rtů. Snadno se používá doma,...

Kód: 8097
3. Poradenský servis
Poradenský servis
Rychlý a osobní přístup k Vašim dotazům
4. Bezpečný obchod
Bezpečný obchod
Historie firmy od roku 1998, garance vrácení peněz i zboží
https://www.gutea.cz/admin/archiv-novinek/#news-3335