Exfoliace pokožky

Peeling

 

Exfoliační účinek je nezbytný pro napomáhání přirozenému procesu pokožky a podporuje obnovu buněk i v těch nejchoulostivějších oblastech, okamžitě poskytuje jasnější, sametovou a jemnější pokožku. Pravidelný peeling snižuje výskyt skvrn, omlazuje pokožku, tonizuje ji a pomáhá získat zlatavější, jednotné a dlouhotrvající opálení. Po fázi exfoliace bude pokožka připravena na účinnější následná specifická ošetření.

 

PRO KOHO TO JE?                   

Peeling je důležité ošetření určené pro všechny typy pleti, nezbytné před opalováním a pro zlepšení vzhledu naší pokožky, omezení nedokonalostí i v těch nejchoulostivějších oblastech. Neustálá a pravidelná exfoliace napomáhá pokožce k regeneraci a obnově, dodává jí zářivější, sametově hebké tělo plné vitality a mladšího vzhledu.

 

DOPORUČENÉ OŠETŘENÍ         

Pro zářivější, sametově hebké tělo bez skvrn doporučuje Philip Martin's zařadit do své rutiny pro krásu těla peelingové ošetření, které se provádí dvakrát týdně a před opalováním, ideální pro dehydratovanou pokožku. Body Scrub umožňuje hloubkové čištění, podporuje obnovu buněk i v těch nejcitlivějších oblastech, jako jsou prsa a hýždě, a zabraňuje vzniku strií.

 

ZÁSADY                                  

Philip Martin's vždy vynikal svými formulacemi bohatými na přírodní a funkční složky. Peeling obličeje vyžaduje specifické přírodní aktivní ingredience pro jemné, ale účinné působení, jako jsou středomořské olivové jádro s exfoliačním účinkem, sladký mandlový olej s elastifikační silou a hydratační rýžový olej.

Nejprodávanější

Body Scrub 75 ml
 
od 581 Kč
1 položek celkem

Cena

581582
1581582

Značky

Položek k zobrazení: 1
Body Scrub 75 ml
od 581 Kč / ks

Peeling na tělo Body Scrub Philip Martin`s s exfoliačními olivovými kameny. Čisticí přípravek s vyhlazujícím účinkem, který obsahuje kulovité mikrogranule středomořských...

Kód: 8113
3. Poradenský servis
Poradenský servis
Rychlý a osobní přístup k Vašim dotazům
4. Bezpečný obchod
Bezpečný obchod
Historie firmy od roku 1998, garance vrácení peněz i zboží
https://www.gutea.cz/admin/archiv-novinek/#news-3335