Jemné vlasy

Jemné vlasy

 

Jemné vlasy jsou křehčí a citlivější na atmosférické vlivy, a proto vyžadují neustálou pozornost a náležitou péči. Philip Martin's nastudoval specifickou úpravu, která jemným vlasům dodá objem, sílu a výživu. Díky složení bohatým na přírodní aktivní složky kondicionéru a objemu, poskytují ošetřující produkty tělo a vitalitu jemným a křehkým vlasům.

 

PRO KOHO TO JE?                   

Ošetření doporučené Philip Martin's je určeno pro ty, kdo mají řídké a jemné vlasy, zvláště pokud nejsou spokojeni s objemem svých vlasů nebo mají vlasy s roztřepenými konečky. S kúrou Philip Martin's vlasy získají zpět objem a plnost díky její hloubkové výživě.

 

DOPORUČENÉ OŠETŘENÍ         

Aplikujte Aloe Pure Gel ve formě zábalu pro hloubkovou hydrataci vlasů. Pro šetrné čištění a zvětšení objemu vlasů bez poškození vlasové struktury, doporučuje Philip Martin's objemový šampon Babassu Wash a specifickou masku Babassu Rinse. Babassu Spray, 3 Ways, Natural Mousse a Shine Rose pomáhají vlasům ve fázi vysoušení, poskytují výživu, objem, vitalitu a zářivější vzhled.

 

ZÁSADY                                  

Philip Martin's vždy vynikal svými formulacemi bohatými na přírodní a funkční složky. Jemné vlasy vyžadují specifické přírodní aktivní složky, které zaručí jemné, ale účinné působení, jako je Babassu olej se zvláčňujícím účinkem, Organický extrakt z červené révy s antioxidační silou a revitalizující Organický extrakt z Achillea.

Nejprodávanější

5 položek celkem

Cena

2641320
12641320

Značky

Položek k zobrazení: 5
BABASSU RINSE objemová maska pro jemné vlasy
od 317 Kč / ks

Objemová maska Philip Martin`s Babassu Rinse je ideální pro jemné a chemicky ošetřené vlasy. Rozčesává, dodává vlasům objem a hebkost, aniž by je zatěžovala. Varianty...

Kód: 994
Babassu Spray 100 ml
od 1 003 Kč / ks

Objemový sprej Babassu Spray Philip Martin`s zvětšuje objem velmi jemných vlasů a dodává potřebnou plnost účesu. Varianty 100 ml a 250 ml.

Kód: 1085
75 ml
od 264 Kč / ks

Objemový šampon Philip Martin`s Babassu Wash je ideální pro jemné a chemicky ošetřené vlasy. Varianty 75 ml, 320 ml, 1000 ml

Kód: 987
Natural Mousse 175 ml
818 Kč / ks

Pěna se střední fixací Natural Mouse Philip Martin`s dodává vlasům objem a lesk. Jedná se o pěnu, která může být použita na všechny typy vlasů, aby dodala tělo a strukturu a...

Kód: 1163
Shine Rose 50 ml
1 320 Kč / ks

Prozařovací sérum Shine Rose Philip Martin`s chrání před zdroji tepla a vyživuje. Obsah 50 ml.

Kód: 908
3. Poradenský servis
Poradenský servis
Rychlý a osobní přístup k Vašim dotazům
4. Bezpečný obchod
Bezpečný obchod
Historie firmy od roku 1998, garance vrácení peněz i zboží
https://www.gutea.cz/admin/archiv-novinek/#news-3335