Normální vlasy

Normální vlasy

 

Ti, kteří potřebují každodenní nebo časté čištění vlasů, potřebují jemné a neagresivní přípravky. Philip Martin's nastudoval specifickou úpravu pro každodenní nebo velmi časté mytí, aby zůstala struktura vlasů a hydrolipidický film vlasové pokožky nezměněny. Ošetřující přípravky díky složení bohatému na vzácné přírodní aktivní složky pokožku jemně čistí a chrání ji, respektují hydrolipidický film.

 

PRO KOHO TO JE?                   

Čištění vlasové pokožky a vlasů doporučené Philip Martin's je určeno pro ty, kteří denně sportují, pro ty, kteří pracují v prašném pracovním prostředí nebo pro ty, kteří potřebují denně čistit vlasy z fyziologických potřeb. S Philip Martin's je čištění jemné, ale účinné při plném respektování struktury vlasů a hydrolipidického filmu pokožky hlavy.

 

DOPORUČENÉ OŠETŘENÍ               

Philip Martin's doporučuje jemné, ale účinné čištění šamponem pro časté použití Everyday Wash. Emulgujte a rozetřete masírováním malého množství produktu na vlhkou pokožku hlavy, opláchněte a v případě potřeby operaci opakujte. Čisticí fázi zakončete pomocí Everyday Rinse. Po umytí šamponem naneste masku na vlhké vlasy, nechte několik minut působit a dokonale opláchněte produkt vodou.

 

ZÁSADY                                  

Philip Martin's vždy vynikal svými formulacemi bohatými na přírodní a funkční složky. Přírodní vlasy, které potřebují časté mytí, vyžadují specifické přírodní aktivní složky, které zaručí jemné, ale účinné působení, jako je organický výtažek z Heřmánku s uklidňujícím účinkem, organický výtažek ze Smilu (helichrysum) s restrukturalizační silou a organický výtažek z Vilínu, který má taktéž zklidňující účinek.

Nejprodávanější

2 položek celkem

Cena

264317
1264317

Značky

Položek k zobrazení: 2
Everyday Rinse 75 ml
od 317 Kč / ks

Maska pro časté použití Everyday Rinse Philip Martin`s je ideální maska pro každodenní použití pro všechny typy vlasů. Okamžitě rozčesává a posiluje, dodává pokožce a...

Kód: 1047
Everyday Wash 75 ml
od 264 Kč / ks

Šampon pro časté mytí Ewery Day Philip Martin`s jemně působí na pokožku a velmi dobře čistí. Varianty 75 ml, 250 ml, 320 ml a 1000 ml

Kód: 1044
3. Poradenský servis
Poradenský servis
Rychlý a osobní přístup k Vašim dotazům
4. Bezpečný obchod
Bezpečný obchod
Historie firmy od roku 1998, garance vrácení peněz i zboží
https://www.gutea.cz/admin/archiv-novinek/#news-3335