Suchá pokožka s lupy

Suchá pokožka s lupy

 

Suchá pokožka hlavy se suchými lupy nebo bez nich je anomálie, která závisí i na používání kosmetických přípravků, které pokožku vysušují nebo jsou příliš agresivní, způsobují zarudnutí a svědění. Philip Martin's nastudoval specifickou léčbu, která zklidňuje podráždění a poskytuje pokožce hlavy všechny živiny, které potřebuje, při plném respektování struktury vlasů. Díky složení bohatého na vzácné a zvláčňující přírodní aktivní složky, ošetřující produkty jemně čistí a normalizují pokožku hlavy, obnovují rovnováhu suché nebo problematické pokožky hlavy.

 

PRO KOHO TO JE?                   

Ošetření doporučené společností Philip Martin's je určeno pro osoby se suchou pokožkou hlavy, která má sklon k šupinatění a má anomálie, jako jsou suché lupy. Vlasy jsou neprůhledné a matné a často svědí. S ošetřením Philip Martin se pokožka regeneruje a dostává všechny živiny, které potřebuje, a přináší okamžitou úlevu.

 

DOPORUČENÉ OŠETŘENÍ         

Pro detoxikaci a zklidnění pokožky hlavy aplikujte Oliv & Aloe olej proti stárnutí, na suchou pokožku hlavy a vlasy. Po uplynutí doby působení očistěte pokožku hlavy šamponem Calming Wash. Čistící krém Dark Hydrating Wash obnovuje rovnováhu a normalizuje pokožku při respektování přirozeného pH pokožky. Maska Canapa Rinse odstraňuje oxidační stres z vlasů a stimuluje růst díky svému posilujícímu a ochrannému působení. Na závěr ošetření aplikujte Calming sprej, než budete pokračovat ve stylingu.

 

ZÁSADY                                  

Philip Martin's vždy vynikal svými formulacemi bohatými na přírodní a funkční složky. Suchá pokožka hlavy vyžaduje specifické přírodní aktivní ingredience k normalizaci a čištění pokožky hlavy jemným obnovením rovnováhy pokožky hlavy, jako je organický extrakt z lopuchu s čistícím účinkem, organický extrakt z kaštanu s regenerační silou a hydratační organický olivový olej.

Nejprodávanější

5 položek celkem

Cena

2641214
12641214

Značky

Položek k zobrazení: 5
Calming Spray 250 ml
792 Kč / ks

Uklidňující a ochranný sprej Calming Spray Philip Martin`s ideálně používaný před barvením a bělením vlasů. Obsah 250 ml.

Kód: 111
Calming Wash 100ml
od 264 Kč / ks

CALMING WASH Detoxikační a zklidňující šampon Philip Martin`s vyrovnává přirozenou hladinu pH. Varianty 75 ml, 250 ml, 320 ml, 1000 ml

Kód: 985
Canapa Rinse 75 ml
od 317 Kč / ks

Canapa Rinse Philip Martin`s maska De-Stress na vlasy stimuluje růst a vrací vlasům vitalitu. Varianty 75 ml, 200 ml, 1000 ml  

Kód: 1078
Dark Hydratig Wash 75 ml
od 290 Kč / ks

Dark Hydrating Wash Philip Martin`s hydratační krémový šampón jemně čistí a vyživuje pokožku a udržuje její pH ve vyrovnaném stavu. Varianty 75 ml, 1000 ml

Kód: 1092
Olive & Aloe 300ml
od 1 214 Kč / ks

100% BIO olej Olive & Aloe Philip Martin`s z Aloe Vera a organického olivového oleje pro omlazení vlasů a pokožky. Varianty 100 ml, 300 ml a 500 ml.

Kód: 910
3. Poradenský servis
Poradenský servis
Rychlý a osobní přístup k Vašim dotazům
4. Bezpečný obchod
Bezpečný obchod
Historie firmy od roku 1998, garance vrácení peněz i zboží
https://www.gutea.cz/admin/archiv-novinek/#news-3335