Tónování pleti

Tónování pleti

 

Pro dokončení čisticího účinku je důležité obnovit rovnováhu a dodat pokožce našeho obličeje tón a pružnost. Pro okamžitou hydrataci, osvěžení, úlevu a posílení pohody naší pokožky je tonizace obličeje nezbytná. Pleť bude vypadat svěžejší, hydratovaná a bude se vyznačovat příjemným pocitem lehkosti. Tonizace obličeje po dobrém očištění připraví pleť na výkonnější a účinnější aplikaci následných ošetření.

 

PRO KOHO TO JE?                   

Dodání tonusu a pružnosti pleti našeho obličeje završuje dobré čištění a zvyšuje její výhody. Pomáhá odstranit veškeré nečistoty a zbytky make-upu, dodává pocit svěžesti, hydratace a pohody. Ideální pro všechny typy pleti, nabízí výhody i pokožce nejvíce namáhané stresem.

 

DOPORUČENÉ OŠETŘENÍ         

Pro osvěžený, hydratovaný a zdravý obličej doporučujeme každodenní tonizační kúru po ranním čištění. Na vyčištěnou pleť nastříkejte Cloud Booster Tonic ze vzdálenosti 30 centimetrů od obličeje a vklepejte konečky prstů, abyste podpořili homogenní vstřebávání. Ošetření zakončete aplikací specifického séra a pleťového krému.

 

ZÁSADY                                  

Philip Martin's vždy vynikal svými formulacemi bohatými na přírodní a funkční složky. Dodání tónu obličeji vyžaduje specifické přírodní aktivní složky, které zaručí jemné, ale účinné působení, jako je šťáva z Aloe Barbadensis Bio s uklidňujícím a obnovujícím účinkem a kyselina hyaluronová pro zajištění hydratace.

3. Poradenský servis
Poradenský servis
Rychlý a osobní přístup k Vašim dotazům
4. Bezpečný obchod
Bezpečný obchod
Historie firmy od roku 1998, garance vrácení peněz i zboží
https://www.gutea.cz/admin/archiv-novinek/#news-3335