Zklidnění pleti

Zklidnění pleti

 

Citlivá pokožka, která se snadno podráždí a zčervená, potřebuje zklidňující, utišující a adstringentní (stahující) ošetření, které působí na křehkost kapilár. Příčiny mohou být různé, včetně nesprávného vystavování se slunci nebo používání agresivních kosmetických přípravků. K poskytnutí úlevy a dodání sjednoceného, zdravého a zářivého vzhledu pokožky obličeje je nezbytné jemné, ale zároveň vysoce účinné zklidňující a utišující ošetření.

 

PRO KOHO TO JE?                   

Pro citlivou pokožku, která se podráždí a snadno zčervená, je nezbytné zklidňující, utišující a adstringentní ošetření, které působí na křehkost kapilár. Ošetření doporučené Philip Martin's je jemné, ale účinné, které v sobě integruje správné množství vody, vitamínů a minerálů, snižuje výskyt zarudnutí, podporuje dermis a zanechává pocit pohodlí a okamžité úlevy.

 

DOPORUČENÉ OŠETŘENÍ         

Pro pleť s rovnoměrnou, zdravou barvou a zářivým vzhledem se doporučuje dvakrát týdně zklidňující ošetření. Na vyčištěnou pleť naneste závoj pleťové masky Calming Mask a nechte působit asi 10 minut. Po opláchnutí obličeje naneste denní krém InTheDay pro obnovení správného množství hydratace, zlepšení tonusu a kompaktnosti pleti.

 

ZÁSADY                                  

Philip Martin's vždy vynikal svými formulacemi bohatými na přírodní a funkční složky. Zklidnění a zklidnění citlivé pokožky obličeje vyžaduje specifické přírodní aktivní složky, které působí na křehkost kapilár, jako je vitamín C s antioxidační silou, adstringentní a vazoprotektivní extrakt z Bio borůvky a Tetrapeptid-40 s účinkem proti zarudnutí.

Nejprodávanější

2 položek celkem

Cena

4962165
14962165

Značky

Položek k zobrazení: 2
Calming Mask 75ml 300dpi copia
496 Kč / ks

CALMING MASK Philip Martin`s omlazující a rozjasňující maska pro obnovu povrchu pleti. Pleťová maska ​​s mnoha vlastnostmi je vhodná pro všechny nejnáročnější typy pleti....

Kód: 8118
InTheNight
2 165 Kč / ks

INTHEDAY CREAM Philip Martin`s intenzivně hydratační denní krém proti stárnutí pleti je ideální denní krém pro každodenní aplikaci, který pomáhá obnovit správnou hydrataci...

Kód: 8108
3. Poradenský servis
Poradenský servis
Rychlý a osobní přístup k Vašim dotazům
4. Bezpečný obchod
Bezpečný obchod
Historie firmy od roku 1998, garance vrácení peněz i zboží
https://www.gutea.cz/admin/archiv-novinek/#news-3335