Mlýnek na pepř a sůl z kravského rohu Aubrac Taurus, ruční výroba FORGE DE LAGUIOLE

Kód: MAP
Neohodnoceno
2 769 Kč / ks 2 288,43 Kč bez DPH 2 769 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
6.2.2023

Mlýnek na pepř a mlýnek na sůl, tato slánka či solnička nebo také pepřenka je ručně vyrobena z kravského Rohu francouzkého plemene Aubrac Taurus, tělo mlýnku je dřevěné a obaleno kůží v černém provedení, do těla je zasazen kovový mlýnek Marlux. Jedná se o tradiční ruční výrobu kovárny FORGE DE LAGUIOLE. Aubrac Cow Horn Salt Mill. Každý produkt je zabalen v elegantním textilním sáčku. 

Fascinující doplněk Vašeho jídelního stolu.

Detailní informace

Poradenský servis
Poradenský servis
Rychlý a osobní přístup k Vašim dotazům
Bezpečný obchod
Bezpečný obchod
Historie firmy od roku 1998, garance vrácení peněz i zboží

Detailní popis produktu

RUČNĚ VYROBENO V KOVÁRNĚ
FORGE DE LAGUIOLE
V KVALITĚ NA CELÝ ŽIVOT

 

fabrika

 

 

Přineste do své kuchyně a jídelny vysoce kvalitní design s tímto mlýnkem na pepř nebo mlýnkem na sůl Aubrac Cow Horn od společnosti Forge de Laguiole. Vyrobeno ve spolupráci s francouzskou firmou Marlux. Je vyroben ze skutečného kravského rohu Aubrac se základnou z bukového dřeva pokrytou černou kravskou kůží Aubrac. 

Firma Forge De Lagiol doplnila své příborové sady o zcela unikátní mlýnek na pepř a mlýnek na sůl. Jsou ručně vyrobeny z kravského rohu francouzkého plenene Aubrac Taurus jejichž materiál je velice pečlivě vybírán samotnými řemeslníky. Tyto slánky a pepřenky jsou doplněny šedým nebo černým koženým pruhem posazeným na dubovém základu, ve kterém je vložen mlýnek. Mlýnek na pepř a sůl je nastavitelný na požadovanou hrubost mletí, a dostatečně velký kruhový základ, umožní postavit solničky a pepřenky stabilně na Váš stůl. Slánka a pepřenka, je jenom na Vás jakou kombinaci barev zvolíte pro Váš jídelní stůl, velice originálním způsobem doplní Vaši výbavu potřeb pro stolování o krásný designový kousek, který opravdu schovávat nebudete. 

Tento stylový a praktický mlýnek na sůl nebo mlýnek na pepř je skvělým dárkem, kterého si budete cenit po dlouhá léta. V jejich vzájemné kombinaci vytvoříte na Vašem stole fascinující a nezapomenutelný zážitek.

 

Pepřenka a solnička K

 

Protože většina použitých materiálů je přírodního původu, je pravděpodobné, že se jejich vzhled (barva, žilkování, zrno) bude u jednotlivých položek lišit. Fotografie v našem oficiálním online obchodě nejsou smluvně závazné.

 

 

Ref                                               MAP
Materiál                                    Kravský roh Aubrac, kůže, bukové dřevo
Strojek                                      Mechanismus firmy Marlux                
Velikost                                     cca 25 - 30 cm
                                                                                                                                                                                                       label

Doplňkové parametry

Kategorie: LUXUSNÍ NOŽE
Záruka: 2 roky
? Materiál rukojeti: Roh skotu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: