Neohodnoceno

Kapesní zavírací nůž, rukojeť nože Kravský roh Aubrac Taurus, lesklé nerezové konce, 11 cm, ruční výroba FORGE DE LAGUIOLE

Kapesní ručně vyráběný zavírací nůž, provedení rukojeti nože z Kravského rohu plemene Aubrac Taurus, vysoce lesklý povrch nerezových konců (bolstrů), FORGE DE LAGUIOLE Folding knife, 11 cm, high polished finish with stainless steel bolsters, Aubrac cow horn handle. Dodáváno v dárkové krabičce s certifikátem původu. Délka 11 cm.

Můžeme doručit do:
29.10.2021
Skladem
Kód: 12110 INCASAT
3 814 Kč / ks 3 152,07 Kč bez DPH 3 814 Kč / 1 ks
Kategorie: LUXUSNÍ NOŽE
Záruka: 2 roky
? Materiál rukojeti: Roh skotu
? Velikost nože: 11 cm

RUČNĚ VYROBENO V KOVÁRNĚ
FORGE DE LAGUIOLE

V KVALITĚ NA CELÝ ŽIVOT

fabrika

 

Zavírací nože Original Forge de Laguiole® mají tenkou a zakřivenou siluetu, která se objevila ve 20. letech 20. století. S jejich elegancí, dokonalou povrchovou úpravou a použitím kvalitních materiálů se tyto skládací nože Forge de Laguiole® staly skutečnou referencí.

Čepele jsou kované za tepla z francouzské oceli (T12), vyrobené speciálně pro Forge de Laguiole®, která poskytuje výjimečné ostří a zaručuje vysokou odolnost. Rukojeti jsou vyrobeny ručně z mnoha vzácných materiálů vždy jedním nožířem. 

Tento zavírací nůž Forge de Laguiole® s rukojetí z kravského rohu plemene Aubrac, byl ručně vyroben v naší manufaktuře ve francouzském Laguiole podle tradice výroby nožů sahající do roku 1828. Má dva mosazné podhlavníky, které chrání rukojeť při každodenním používání .

Protože většina použitých materiálů je přírodního původu, je pravděpodobné, že se jejich vzhled (barva, žilkování, zrno) bude u jednotlivých položek lišit. Fotografie v našem online obchodě nejsou smluvně závazné.

Uvedená velikost udává délku zavřeného nože.

 

 
Ref                                               12110 INCASAT
 
Materiál rukojeti                  Kravský roh AUBRAC
 
Materiál konců                      Nerezová ocel, 2 Bolstry
 
Povrchová úprava                Vysoký lesk
 
Délka                                         11 cm
label

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: