Neohodnoceno

Kapesní zavírací nůž, rukojeť nože ze dřeva Břízy, saténové nerezové konce, 12 cm, ruční výroba FORGE DE LAGUIOLE

Kapesní ručně vyráběný zavírací nůž, provedení rukojeti nože z masivního Březového dřeva, saténový povrch nerezových konců (bolstrů), FORGE DE LAGUIOLE Folding knife, 12 cm, saten finish with stainless steel bolsters and Birch Wood handle. Dodáváno v dárkové krabičce s certifikátem původu. Délka 12 cm.

Můžeme doručit do:
4.8.2021
Skladem
Kód: 1212 IN BO
3 535 Kč / ks 3 535 Kč / 1 ks
Kategorie: LUXUSNÍ NOŽE
Záruka: 2 roky
? Materiál rukojeti: Bříza
? Velikost nože: 12 cm

RUČNĚ VYROBENO V KOVÁRNĚ
FORGE DE LAGUIOLE

V KVALITĚ NA CELÝ ŽIVOT

 fabrika

 

Zavírací nože Original Forge de Laguiole® mají tenkou a zakřivenou siluetu, která se objevila ve 20. letech 20. století. S jejich elegancí, dokonalou povrchovou úpravou a použitím kvalitních materiálů se tyto skládací nože Forge de Laguiole® staly skutečnou referencí.

Čepele jsou kované za tepla z francouzské oceli (T12), vyrobené speciálně pro Forge de Laguiole®, která poskytuje výjimečné ostří a zaručuje vysokou odolnost. Rukojeti jsou vyrobeny ručně z mnoha vzácných materiálů vždy jedním nožířem.

Tento zavírací nůž Forge de Laguiole® s rukojetí z elegantního březového dřeva byl ručně vyroben v naší manufaktuře ve francouzském Laguiole podle tradice výroby nožů sahající do roku 1828. Má dva mosazné podhlavníky, které chrání rukojeť při každodenním používání .

Protože většina použitých materiálů je přírodního původu, je pravděpodobné, že se jejich vzhled (barva, žilkování, zrno) bude u jednotlivých položek lišit. Fotografie v našem online obchodě nejsou smluvně závazné.

Uvedená velikost udává délku zavřeného nože.

 

 
Ref                                               1211 IN BO
 
Materiál rukojeti                  Dřevěný masiv Březové dřevo
 
Materiál konců                      Nerezová ocel, 2 Bolstry
 
Povrchová úprava                Satén
 
Délka                                         12 cm
label

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: