Neohodnoceno

Kapesní zavírací nůž, rukojeť nože Kravský roh Aubrac Taurus, lesklé nerezové konce, 11 cm, ruční výroba FORGE DE LAGUIOLE

Kapesní ručně vyráběný zavírací nůž, provedení rukojeti nože z Kravského rohu plemene Aubrac Taurus, vysoce lesklý povrch nerezových konců (bolstrů), speciální čepel "Brut de forge" FORGE DE LAGUIOLE Folding knife, 11 cm, high polished finish with stainless steel bolsters, Aubrac cow horn handle and “brut de forge” blade. Dodáváno v dárkové krabičce s certifikátem původu. Délka 11 cm.

Můžeme doručit do:
29.10.2021
Skladem
Kód: 12110 INCABDF
5 190 Kč / ks 4 289,26 Kč bez DPH 5 190 Kč / 1 ks
Kategorie: LUXUSNÍ NOŽE
Záruka: 2 roky
? Materiál rukojeti: Roh skotu
? Velikost nože: 11 cm

RUČNĚ VYROBENO V KOVÁRNĚ
FORGE DE LAGUIOLE

V KVALITĚ NA CELÝ ŽIVOT

fabrika

 

Zavírací nože Original Forge de Laguiole® mají tenkou a zakřivenou siluetu, která se objevila ve 20. letech 20. století. S jejich elegancí, dokonalou povrchovou úpravou a použitím kvalitních materiálů se tyto skládací nože Forge de Laguiole® staly skutečnou referencí.

Čepele jsou kované za tepla z francouzské oceli (T12), vyrobené speciálně pro Forge de Laguiole®, která poskytuje výjimečné ostří a zaručuje vysokou odolnost. Rukojeti jsou vyrobeny ručně z mnoha vzácných materiálů vždy jedním nožířem. Čepel tohoto nože má speciální úpravu "Brut de forge", která dodává tomuto noži elegantní sílu.

Tento zavírací nůž Forge de Laguiole® s rukojetí z kravského rohu plemene Aubrac, byl ručně vyroben v naší manufaktuře ve francouzském Laguiole podle tradice výroby nožů sahající do roku 1828. Má dva mosazné podhlavníky, které chrání rukojeť při každodenním používání .

Protože většina použitých materiálů je přírodního původu, je pravděpodobné, že se jejich vzhled (barva, žilkování, zrno) bude u jednotlivých položek lišit. Fotografie v našem online obchodě nejsou smluvně závazné.

Uvedená velikost udává délku zavřeného nože.

 

 
Ref                                               12110 INCABDF
 
Materiál rukojeti                  Kravský roh AUBRAC
 
Materiál konců                      Nerezová ocel, 2 Bolstry
 
Povrchová úprava                Vysoký lesk
 
Délka                                         11 cm
label

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: