Neohodnoceno

Kapesní zavírací nůž, ocelová rukojeť nože, 9 cm, ruční výroba FORGE DE LAGUIOLE

Kapesní ručně vyráběný zavírací nůž, navržený předním francouzkým designérem Christianem Gihonem, provedení rukojeti z matné nerezové oceli s mosaznými pružinami, FORGE DE LAGUIOLE Folding knife Stainless Steel and Brass, 9 cm. Délka zavřeného nože 9 cm. Krásný nůž pro každodenní použití se jistě stane přítelem ve vaší kapse nebo doplní Vaši kolekci nožů.

Můžeme doručit do:
6.12.2022
Skladem
Kód: 109 SAT
1 399 Kč / ks 1 156,20 Kč bez DPH 1 399 Kč / 1 ks
Kategorie: LUXUSNÍ NOŽE
Záruka: 2 roky
? Materiál rukojeti: Nerezová ocel
? Velikost nože: 9 cm

RUČNĚ VYROBENO V KOVÁRNĚ
FORGE DE LAGUIOLE

V KVALITĚ NA CELÝ ŽIVOT

fabrika

 

Série Signature 

Jako symbol dokonalosti spolupracuje Forge de Laguiole ruku v ruce od svého vzniku s některými mimořádně talentovanými a uznávanými designéry. Jejich účelem je spojit know-how a tradici jejich mistrů kovářů z Laguiole s nádechem modernosti a interpretovat Laguiole některými z nejznámějších designových podpisů. Tyto výjimečné nože jsou seskupeny pod sérií Signature Forge de Laguiole.

Zavírací nůž Original Forge de Laguiole má tenkou a zakřivenou siluetu, která se objevila ve 20. letech 20. století. Kapesní nůž Forge de Laguiole ® ,se se svou elegancí, dokonalou povrchovou úpravou a použitím kvalitních výběrových materiálů  stal skutečnou referencí. Luxusní zavírací kapesní nože vyráběné naší kovárnou jsou nejlepší zavírací nože na světě z oblasti Laguiole.

Čepele jsou kované za tepla z francouzské oceli (T12), vyrobené speciálně pro Forge de Laguiole, která poskytuje výjimečné ostří a zaručuje vysokou odolnost. Rukojeti jsou vyrobeny ručně z mnoha vzácných materiálů vždy jedním nožířem. Naše ruční výroba nožů nabízí ručně dělané nože kapesní, nožíky, otevírací nože a jiné, zpracované s láskou k tradici a zodpovědnosti k zákazníkovi.

 

Tento zavírací nůž Forge de Laguiole ® s rukojetí z nerezové oceli byl ručně vyroben v naší manufaktuře ve francouzském Laguiole podle tradice výroby nožů sahající do roku 1828. Je vyroben ze tří kovových vrstev, nerezová oceltvoří hlavní část rukojeti a mosaz je vložena uvnitř.

 

109 SAT Baner

 

Kapesní nůž pro každodenní použití z kovárny Forge De Laguiole to je řemeslné umění ve vaší ruce. Kapesní nože jsou vyráběny z vysoce kvalitních přírodních materiálů. Ručně vyráběné zavírací nože nejlepšími řemeslníky naší kovárny, budou chloubou ve Vaší kapse a budete je opravdu rádi nosit. Nůž má vyrobeno ostří z kvalitní oceli T12 v klasickém, kovaném i damaškovém provedení. Zavírací nůž s dřevěnou rukojetí, kapesní nožík s rukojetí z kravské kosti, zavírací nůž s rukojetí z kravského rohu to je nejlepší zavírací nůž na světě, který Vám bude sloužit po celý život. Kvalitní zavírací kapesní nůž ručně vyrobený v Forge De Laguiole patří mezi luxusní zavírací kapesní nože, které se pro svou nepřekonatelnou kvalitu, dlouhou životnost a výjimečné ostří staly referenčním podpisem největších a nejznámějších kuchařských stolů po celém světě i nadšenců a sběratelů krásných ostrých nožů.

Protože většina použitých materiálů je přírodního původu, je pravděpodobné, že se jejich vzhled (barva, žilkování, zrno) bude u jednotlivých položek lišit. Fotografie v našem online obchodě nejsou smluvně závazné.

Uvedená velikost udává délku zavřeného nože.

 

CHRISTIAN GIHON

Ghion K

 

Christian Ghion, považovaný za jednoho z nejlepších designérů své generace, vybudoval svou kariéru na řadě inspirativních setkání, mimo jiné s Forge de Laguiole.

Poté, co pět let studoval právo, se rozhodl věnovat se kariéře v designovém a kreativním světě. Christian Ghion založil svoji agenturu s architektem Patrickem Nadeau. Během této doby se velmi zajímal o interiérový design a organizaci velkých akcí.

V roce 2008 pro nás vytvořil svůj první zavírací nůž, který se setkal s velkým úspěchem. O rok později se zrodily další čtyři návrhy nožů. Jeho tvorba pro Forge de Laguiole® je stejná jako jeho postava, jemná a energická. Také vyvinul design interiéru pro náš pařížský butik

 
Ref                                               129 SAT
 
Materiál rukojeti                  Nerezová ocel
 
Materiál pružin                     Mosaz
 
Povrchová úprava                Satén
 
Délka                                          9 cm
label

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: