Neohodnoceno

Kuchyňský nůž na máslo, rukojeť nože vyrobena z Jasanového dřeva, 16 cm, ruční výroba FORGE DE LAGUIOLE

Kuchyňský nůž na máslo, rukojeť nože je vyrobena z Jasanového dřeva. Špičatou stranou je snadné máslo porcovat, zaoblená část je určena pro snadné roztírání. Ruční výroba kovárny FORGE DE LAGUIOLE. Butter knife, Ash tree handle by Andre Putman. Dodáváno v dárkové krabčce. Délka celého nože 16 cm.

Můžeme doručit do:
30.9.2022
Skladem
Kód: CBPUTMANFRD
2 038 Kč / ks 1 684,30 Kč bez DPH 2 038 Kč / 1 ks
Kategorie: Kuchyňské a jiné nože
Záruka: 2 roky
? Materiál rukojeti: Jasan
K čemu se nůž používá: Na máslo

RUČNĚ VYROBENO V KOVÁRNĚ
FORGE DE LAGUIOLE

V KVALITĚ NA CELÝ ŽIVOT

 

fabrika

 

Tento nůž na máslo od Forge de Laguiole navrhla oceněná designérka Andre Putman. Nůž na máslo "Andrée Putman" od Forge de Laguiole se může pochlubit nejen nádhernou zrnitou rukojetí z Jasanového dřeva, ale je také mimořádně praktický. Špičatou stranou je snadné máslo porcovat a zaoblenou stranou roztírat.

 

Nůž na máslo by měl být samostatnou kapitolou Vašeho jídelního stolu. Naše kovárna Forge de Laguiole, s důrazem na design a kvalitu zpracování, vytváří ty nejlepší nože do kuchyně a to platí i pro nože na roztírání másla a jiných krémů nebo pomazánek. Pokud se spojí precizní zpracování se jménem známého designéra vznikají opravdu luxusní nože do kuchyně nebo na Váš stůl, které vyniknou a zpříjemní atmosféru stolování a Vy si je zamilujete.

 

CBPUTMANFRD baner

 

Dodává se v krásné dárkové krabičce s logem Forge de Laguiole.

 

Tento mimořádně stylový a praktický nůž na máslo, je také skvělým dárkem, kterého si budete cenit po dlouhá léta.

 

Každý krok výrobního procesu byl proveden ručně v historické francouzské továrně značky, vždy jedním nožířem, aby byla zajištěna jeho nejvyšší kvalita.

 

Upozorňujeme, že podle zákona si nože a čepelky mohou zakoupit pouze osoby starší 18 let. Vždy používejte nože zodpovědně.


Protože většina použitých materiálů je přírodního původu, je pravděpodobné, že se jejich vzhled (barva, žilkování, zrno) bude u jednotlivých položek lišit. Fotografie v našem oficiálním online obchodě nejsou smluvně závazné.

 

 

Ref                                               CBPUTMANFRD
 
Materiál rukojeti                  Jasanové dřevo
 
Materiál konců                      Konce z nerezové oceli
 
Povrchová úprava                Mat
 
Délka                                           16 cm                                                                                                                                                           label

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: