Kapesní zavírací nůž ROUTARD, rukojeť nože z Hadího dřeva, lesklé nerezové konce, 11 cm, ruční výroba FORGE DE LAGUIOLE

Kód: ROUTARD
Neohodnoceno
3 965 Kč / ks 3 276,86 Kč bez DPH 3 965 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Kapesní ručně vyráběný zavírací nůž ROUTARD, provedení rukojeti nože z masivního Hadího dřeva, lesklý povrch nerezových konců (bolstrů), FORGE DE LAGUIOLE. Dodáváno v dárkové krabičce s certifikátem původu a elegantním koženým pouzdrem.
Délka 11 cm.

Detailní informace

3. Poradenský servis
Poradenský servis
Rychlý a osobní přístup k Vašim dotazům
4. Bezpečný obchod
Bezpečný obchod
Historie firmy od roku 1998, garance vrácení peněz i zboží

Detailní popis produktu

RUČNĚ VYROBENO V KOVÁRNĚ
FORGE DE LAGUIOLE
V KVALITĚ NA CELÝ ŽIVOT

fabrika

Seznamte se s výrobou unikátních nožů v našem BLOGU

Nože Forge de Laguiole jsou vyráběny s láskou. Tato varianta známých nožů Laguiole byla vytvořena ve spolupráci s vydavatelem turistických průvodců Routard (Guide du Routard). Proto byla slavná malá včelka nahrazena mapou světa. Alternativní podoba pastýřského kříže je také symbolem pro svět. Zadní část nože je zdobena textem „Laguiole du Routard“.
Zavírací nůž Original Forge de Laguiole má tenkou a zakřivenou siluetu, která se objevila ve 20. letech 20. století. Kapesní nůž Forge de Laguiole, se se svou elegancí, dokonalou povrchovou úpravou a použitím kvalitních výběrových materiálů  stal skutečnou referencí. Luxusní zavírací kapesní nože vyráběné naší kovárnou jsou nejlepší zavírací nože na světě z oblasti Laguiole. 
Čepele jsou kované za tepla z francouzské oceli (T12), vyrobené speciálně pro Forge de Laguiole, která poskytuje výjimečné ostří a zaručuje vysokou odolnost. Rukojeti jsou vyrobeny ručně z mnoha vzácných materiálů vždy jedním nožířem. Naše ruční výroba nožů nabízí ručně dělané nože kapesní, nožíky, otevírací nože a jiné, zpracované s láskou k tradici a zodpovědnosti k zákazníkovi.
Na trhu je mnoho nožů Laguiole, ale malý počet má kvalitu a vzhled nožů Forge de Laguiole. S nožem jako je tento ukážete svůj dobrý vkus a třídu. Žádná masová výroba, každý nůž je vyroben jedním nožířem.

Materiál rukojeti je vyroben z Hadího dřeva

Hadí dřevo

Tradiční včela je zde nahrazena zemským glóbusem a na pružině je vyryto „Laguiole du Routard“

Kapesní nůž pro každodenní použití z kovárny Forge De Laguiole to je řemeslné umění ve vaší ruce. Kapesní nože jsou vyráběny z vysoce kvalitních přírodních materiálů. Ručně vyráběné zavírací nože nejlepšími řemeslníky naší kovárny, budou chloubou ve Vaší kapse a budete je opravdu rádi nosit. Nůž má vyrobeno ostří z kvalitní oceli T12 v klasickém, kovaném i damaškovém provedení. Zavírací nůž s dřevěnou rukojetí, kapesní nožík s rukojetí z kravské kosti, zavírací nůž s rukojetí z kravského rohu to je nejlepší zavírací nůž na světě, který Vám bude sloužit po celý život. Kvalitní zavírací kapesní nůž ručně vyrobený v Forge De Laguiole patří mezi luxusní zavírací kapesní nože, které se pro svou nepřekonatelnou kvalitu, dlouhou životnost a výjimečné ostří staly referenčním podpisem největších a nejznámějších kuchařských stolů po celém světě i nadšenců a sběratelů krásných ostrých nožů. 

 

Protože většina použitých materiálů je přírodního původu, je pravděpodobné, že se jejich vzhled (barva, žilkování, zrno) bude u jednotlivých položek lišit. Fotografie v našem oficiálním online obchodě nejsou smluvně závazné.

Nože Forge De Laguiole jsou krásné. Aby zůstaly krásné i pro další generace, potřebují Vaši nepatrnou pozornost. V našem blogu naleznete doporučení výrobce, jak pečovat o Vaše nože. Podívejte se na náš blog věnovaný péči o kapesní zavírací nože ZDE.

Nůž ROUTARD je dodáván s elegantním koženým pouzdrem.

label

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapesní nože
Záruka: 2 roky
? Materiál rukojeti: Hadí dřevo
? Velikost nože: 11 cm
? Označení produktu: ROUTARD
? Délka nože:
? Váha nože:
? Povrchová úprava: Mat
Design: Routard
? Péče: Vlhké ošetření
Kusů v balení: 1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
https://www.gutea.cz/admin/archiv-novinek/#news-3335