Neohodnoceno

Nůž na dýmku, rukojeť z Hadího dřeva, lesklý povrch konců, ruční výroba FORGE DE LAGUIOLE

Nůž na dýmku, čistič dýmek Forge De Laguiole Pipe Tool in Snakewood v provedení rukojeti z Hadího dřeva. Zakulacené ostří perfektně kopíruje dno Vaší dýmky, fajfky, lulky i čibuku, takže nedochází ke škrábání. Jednoduše odstraníte zbytky vyhořelého tabáku. Další částí nože je jehla na pročištění ústí náustku. Kvalitní ostří z oceli T12. Povrchová úprava bolstrů je ve vysokém lesku. Nůž je dodáván v papírové krabičce.

Můžeme doručit do:
27.9.2022
Skladem
Kód: CAL AM BRI
4 445 Kč / ks 3 673,55 Kč bez DPH 4 445 Kč / 1 ks
Kategorie: LUXUSNÍ NOŽE
Záruka: 2 roky
? Materiál rukojeti: Hadí dřevo
K čemu se nůž používá: Na dýmky

RUČNĚ VYROBENO V KOVÁRNĚ
FORGE DE LAGUIOLE

V KVALITĚ NA CELÝ ŽIVOT

 

fabrika

 

Nezbytné příslušenství pro milovníky dýmek; nůž na údržbu dýmek od Forge de Laguiole® je kombinací tradičního know-how výroby nožů a dokonalé elegance. Práce s ním je velice jednoduchá a čistá. Jeho konstrukce zajišťuje dokonalost při práci s nožem a minimalizuje možnost poškození dýmky. Fajfka, lulka i čibuk mohou být ozdobou Vaší vášně, a také naše nože pro každodenní použití z kovárny Forge De Laguiole, zapadnou do sbírky vašich luxusních pomůcek na tabák. Čistič dýmek, důležitá pomůcka, která nemusí nutně plnit pouze svoji funkci, ale může člověka i potěšit a pohladit jeho vnímání.

 

Materiál rukojeti je vyroben z Hadího dřeva

Hadí dřevo


Ruční výroba ve francouské vesnici Laguiole  firmy Forge de Laguiole je  skutečně a zdaleka nejvyšší kvality nabízené na dnešním trhu. Každé z těchto mistrovských děl je navíc plně ručně vyrobeno stejným řemeslníkem, aby byla zajištěna hrdost na dokončený kus.
Protože většina použitých materiálů je přírodního původu, je pravděpodobné, že se jejich vzhled (barva, žilkování, zrno) bude u jednotlivých položek lišit. Fotografie v našem oficiálním online obchodě nejsou smluvně závazné.

 

 

Ref                                               CAL AM BRI
 
Materiál rukojeti                  Hadí dřevo (Snakewood)
 
Materiál konců                      Konce z nerezové oceli
 
Povrchová úprava                Vysoký lesk
                                                                                                                                                                                                       label

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: