Kapesní zavírací nůž AIRBUS A350, rukojeť nože z Uhlíkové vlákno Akryl, lesklé konce, 11 cm, ruční výroba FORGE DE LAGUIOLE

Kód: 1211 IN AIRBUS
Tip
Neohodnoceno
5 545 Kč / ks 4 582,64 Kč bez DPH 5 545 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
6.2.2023

Kapesní ručně vyráběný zavírací nůž AIRBUS A350, sběratelský nůž navržený inženýry známého světového výrobce letadel, provedení rukojeti nože z Uhlíkových vláken a bílého Akrylu, lesklý povrch kovových konců (bolstrů), FORGE DE LAGUIOLE Folding knife, 11 cm, Forge de Laguiole Airbus A350. Délka 11 cm. Forge de Laguiole Airbus A350 se dodává v krásné dárkové krabičce a s certifikátem pravosti. Skutečný sběratelský kousek pro nadšence Laguiole i odborníky na letadla.

 

Detailní informace

Poradenský servis
Poradenský servis
Rychlý a osobní přístup k Vašim dotazům
Bezpečný obchod
Bezpečný obchod
Historie firmy od roku 1998, garance vrácení peněz i zboží

Detailní popis produktu

RUČNĚ VYROBENO V KOVÁRNĚ
FORGE DE LAGUIOLE
V KVALITĚ NA CELÝ ŽIVOT

fabrika

 

Forge de Laguiole Airbus A350 je speciální nůž, jehož design byl postaven na letounu Airbus A350XWB. Dnes je to jedno z nejpokrokovějších letadel na světě. Není úplně náhoda, že Airbus má silné vazby na Franci, stejně jako Forge de Laguiole.

 

Tento kapesní nůž byl navržen podle stejných, technologicky vyspělých, principů, jaké byly použity při konstrukci letadla Airbus. Konstrukce je například z velké části vyrobena z lehkých a technicky vyspělých materiálů. V tomto případě jsou bílé části vyrobeny z akrylu a tmavé části jsou vyrobeny z uhlíkových vláken. Na hřbetu rukojeti vidíte, že pružina byla vylepšena rytinami, které odkazují na konstrukční části letounu. Slavnou včelu Laguiole nahradil kokpit letadla.

 

A350 kokpit K

 

Celý nůž je dokončen tak, že drážka pro uchopení v čepeli má tvar kokpitu letadla a každý kus je vylepšen takzvaným MSN: sériovým číslem výrobce. Stejně tak jako u letadlových dílů.

 

Forge de Laguiole Airbus A350 se dodává v krásné dárkové krabičce s certifikátem pravosti. Skutečný sběratelský kousek pro nadšence Laguiole a odborníky na letadla.

Zavírací nůž Original Forge de Laguiole má tenkou a zakřivenou siluetu, která se objevila ve 20. letech 20. století. Kapesní nůž Forge de Laguiole, se se svou elegancí, dokonalou povrchovou úpravou a použitím kvalitních výběrových materiálů  stal skutečnou referencí. Luxusní zavírací kapesní nože vyráběné naší kovárnou jsou nejlepší zavírací nože na světě z oblasti Laguiole.

 

Čepele jsou kované za tepla z francouzské oceli (T12), vyrobené speciálně pro Forge de Laguiole®, která poskytuje výjimečné ostří a zaručuje vysokou odolnost. Rukojeti jsou vyrobeny ručně z mnoha vzácných materiálů vždy jedním nožířem. Naše ruční výroba nožů nabízí ručně dělané nože kapesní, nožíky, otevírací nože a jiné, zpracované s láskou k tradici a zodpovědnosti k zákazníkovi.

 

Tento zavírací nůž Forge de Laguiole® s rukojetí z elegantního kompozitního materiálu a akrylu byl ručně vyroben v naší manufaktuře ve francouzském Laguiole podle tradice výroby nožů sahající do roku 1828. Má dva nerezové podhlavníky, které chrání rukojeť při každodenním používání .

Kapesní nůž pro každodenní použití z kovárny Forge De Laguiole to je řemeslné umění ve vaší ruce. Kapesní nože jsou vyráběny z vysoce kvalitních přírodních materiálů. Ručně vyráběné zavírací nože nejlepšími řemeslníky naší kovárny, budou chloubou ve Vaší kapse a budete je opravdu rádi nosit. Nůž má vyrobeno ostří z kvalitní oceli T12 v klasickém, kovaném i damaškovém provedení. Zavírací nůž s dřevěnou rukojetí, kapesní nožík s rukojetí z kravské kosti, zavírací nůž s rukojetí z kravského rohu to je nejlepší zavírací nůž na světě, který Vám bude sloužit po celý život. Kvalitní zavírací kapesní nůž ručně vyrobený v Forge De Laguiole patří mezi luxusní zavírací kapesní nože, které se pro svou nepřekonatelnou kvalitu, dlouhou životnost a výjimečné ostří staly referenčním podpisem největších a nejznámějších kuchařských stolů po celém světě i nadšenců a sběratelů krásných ostrých nožů.

Protože většina použitých materiálů je přírodního původu, je pravděpodobné, že se jejich vzhled (barva, žilkování, zrno) bude u jednotlivých položek lišit. Fotografie v našem online obchodě nejsou smluvně závazné.

Uvedená velikost udává délku zavřeného nože.

 

 
Ref                                               1211 IN AIRBUS
Materiál rukojeti                  Uhlíkové vlákno a Bílý akryl
Materiál konců                      Nerezová ocel, 2 Bolstry
Povrchová úprava                Vysoký lesk
Délka                                         11 cm
label

Doplňkové parametry

Kategorie: LUXUSNÍ NOŽE
Záruka: 2 roky
? Materiál rukojeti: Akryl, Uhlíkové vlákno
? Velikost nože: 11 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: