1 hodnocení

Chladící kovové ledové kostky Pulltex Wine Ice Cube Ecopack

Kovové chladící kostky do nápojů z nerezové oceli Pulltex Wine Ice Cube Ecopack. Tyto ledové kostky, ve tvaru oblázku pro bezpečné použití ve skleničce, jsou výbornou náhradou za kostky ledu, které ředí chlazený nápoj a pro chlazení vína nejsou vůbec vhodné. Ve vašem mrazáku jsou velice skladné.Save water 115

Baleno po 2 kusech v papírové Eco krabičce.

Můžeme doručit do:
27.9.2022
Skladem
Kód: 119.944
Značka: PULLTEX
299 Kč / ks 247,11 Kč bez DPH 149,50 Kč / 1 ks
Kategorie: Bytové doplňky a dekorace
Záruka: 2 roky
stainless steel cubes
Novinka

Kostky ledu Pulltex Wine Ice Cube Ecopack z nerezové oceli udrží váš nápoj dokonale svěží, aniž by jste jej dolévali chladnějším nápojem. Zaoblený tvar je navržen tak, aby vyhovoval sklenicím na bílé víno. Chladící kostky se dají použít i na jiné druhy nápojů ve kterých potřebujeme udržet nižší telotu například whisky, rum i nealkoholické nápoje atd.. Chladící kostky mají zaoblený tvar a jejich vkládání do skleničky je velice bezpečné. Samotný kov ztrácí svoji teplotu velice rychle, proto tyto chladící kostky do nápojů mají gelovou hmotu uvnitř. 

 

Ledové kostky vyrobené z vody ředí nápoj a pro víno nejsou vůbec vhodné. 

 

Pro Vaše bílá vína nabízíme spoustu skleniček v kategorii Sklenice na bílé víno, máte li zájem o nabídku skleniček na Whisky nebo skleniček na Rum a nebo by jste si chtěli vybrat ze skleniček na jiné Nealkoholické nápoje klikněte na zvýrazněný odkaz.

 

Skladujte v mrazícím boxu

  • Nemusíte ochlazovat nápoj doléváním
  • Bezpečné používání
  • Pěkný design
  • Chledavý gel uvnitř
  • Udržuje nápoj chladný

Baleno po 2 kusech

Art. No. 119.944

 

Patent PULLTEX

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: