11 hodnocení

Chladící nádoba na víno nebo sekt Fialová Pulltex Ice Bucket Purple

Chladící nádoba na víno a sekt Fialová (Nachová) Pulltex Ice Bucket Purple na jednu láhev. Tato chladící nádoba na sekt a nádoba na víno je vyrobena ze speciálního plastu, který je odolný proti nárazu a teplotním změnám. Používá se stejně jako ice kýbl na led. Výřez horního okraje dobře stabilizuje láhev v chladící nádobě, boční výřezy usnadní přenášení a zachytí utěrku na otření mokré láhve.

Baleno po jednom kuse v barevném papírovém kartonu

Můžeme doručit do:
6.12.2022
Skladem
Kód: 107.626
Značka: PULLTEX
599 Kč / ks 495,04 Kč bez DPH 599 Kč / 1 ks
Kategorie: Chlazení nápojů
Záruka: 2 roky

Chladící nádoba na víno nebo šampňské či prosecco Pulltex Ice Bucket Purple vyrobená z akrylového plastu. Nádoba na víno je velice odolná proti nárazům a teplotním změnám. Materiál chladící nádoby na led poskytuje skvělou lehkost a snadnou manipulaci. Chladící nádoba na víno je navržena s úzkou základnou pro její snadné umístění na jakýkoli zmenšený prostor na stole. Dva oválné výřezy tvoří dvě rukojeti usnadňující snadné přenášení chladící nádoby i s lahví vína a plné ledu. Do výřezu můžeme vložit utěrku na otírání mokré láhve. Její moderní a funkční design má v horní části výřez pro opření hrdla láhve, aby jste zabránili sklouznutí láhve při odlévání vody. 

Chladící nádoba na víno a sekt se stane originálním doplňkem Vaší domácnosti. 

K tomuto krásnému chladiči na víno se Vám budou hodit i naše elegantní skleničky na sekt nebo šampaňské či prosecco i široký výběr skleniček na bílé víno vyrobených z křišťálového skla té nejvyšší kvality. 

  • Nádoba na 1 láhev vína nebo sektu
  • Boční madla
  • Nízká hmotnost - extrémní lehkost
  • Úzká základna - dostatek místa
  • Světově patentovaný Pulltex produkt

Barva Nachová - Fialová

Art. No. 107.626

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: