Čistící kartáč na karafu nebo dekantační nádobu z vysoce savého materiálu Pulltex Decanter Cleaner

Kód: 109.401
Neohodnoceno
Značka: PULLTEX
280 Kč / ks 231,40 Kč bez DPH 280 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
19.4.2024

Čistící kartáč stěrka na dekantér nebo karafu na víno Pulltex Dekanter Cleaner je utěrka na sklo, vyrobená z vysoce savého materiálu, a která jednoduchým způsobem proniká úzkým hrdlem dekantační nádoby nebo karafy na víno. Snadným způsobem můžeme natvarovat stěrku tak, aby její účinnost byla maximální. Dá se použít i jako štěka na láhve.

Baleno po jednom kuse v barevné krabičce.

Detailní informace

3. Poradenský servis
Poradenský servis
Rychlý a osobní přístup k Vašim dotazům
4. Bezpečný obchod
Bezpečný obchod
Historie firmy od roku 1998, garance vrácení peněz i zboží

Detailní popis produktu

Čistící kartáč stěrka na dekantér nebo karafu na víno Pulltex Dekanter Cleaner. Může fungovat i jako kartáč na láhve s úzkými hrdly, kam se rukou normálně nedostanete.  Čistící štětka na láhve stěrka, na dekantér nebo karafu na víno si skvěle poradí s vysušením a vytřením i těch velice nedostupných míst. Jak čistit? Utěrka na sklo nebo sklenice může být natvarovaná dle Vaší potřeby. Dostatečná délka kartáče Vám umožní dosáhnou na dno i poměrně vysokých lahví. Ergonomicky navržená rukojeť usnadňuje držení stěrky při jejím použití. Po ošetření skla touto stěrkou nebudete již potřebovat další povrchovou úpravu. Doporučujeme použít v kombinaci s kartáčem Pulltex Decant Brush. V domácnostech je velice oblíbena i jako pomocník pro čištění váz s úzkými hrdly. Všechny naše kartáče mají rukojeť s důmyslným otvorem pro možnost jejich zavěšení.
Baleno 1 kus v barevné papírové krabičce.

  • ergonomická plastová rukojeť
  • tvarovatelný
  • vytírá všechna nedostupná místa

 
Design by Pulltex

Pulltex
je španělská společnost s tradicí od roku 1985, která se zaměřuje na vývoj a inovaci v oblasti doplňků ve světě vína. Filozofií společnosti jsou inovace, které daly základ mnoha patentům a svět obohatily o širokou kolekci vinařských doplňků. Vývrtka s dvojitou pákou Pulltaps je doposud nejinovativnějším řešením vytažení korku z láhve vína, uznávaným mezi vinařskými profesionály po celém světě. V poslední době se společnost Pulltex zaměřuje i na zodpovědnost vůči životnímu prostředí a udržitelným zdrojům.

Patenty Pulltex 2

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící kartáče
Záruka: 2 roky

Decanter Cleaner

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
https://www.gutea.cz/admin/archiv-novinek/#news-3335