Neohodnoceno

Set na víno 4 produkty Pulltex Pulltap's Wine Set De Luxe

Pulltap´s dárková sada na víno složená z vývrtky na víno Classic, ozdobného uzávěru, odkapávacího kroužku a skleněného teploměru. Tato sada je navržena pro milovníky vína, kteří si s podáváním vína rádi hrají a mají rádi i kvalitní a designové výrobky.

Můžeme doručit do:
4.10.2022
Skladem
Kód: 107.732
Značka: PULLTEX
1 250 Kč / ks 1 033,06 Kč bez DPH 1 250 Kč / 1 ks
Kategorie: Bytové doplňky a dekorace
Záruka: 2 roky

Sada de Luxe v kovové krabičce, elegantní kazeta, dárkové balení.
Obsahuje 4 výrobky:

1. dvoupáková (dvoufázová) vývrtka Pulltap's Klasik stříbrná
2. kapkový kroužek na láhev
3. teploměr na víno
4. ozdobný uzávěr

 

Dvoupáková vývrtka Klasik s nožem na seříznutí termo kapsle a otvírákem na pivo nebo limonádu patří celosvětově k nejoblíbenějším vývrtkám, jak mezi profesionály, tak ostatními uživateli této skvělé pomůcky. Dvojitá páka vývrtky Pulltap´s způsobila revoluci v odkorkování vína. Tento model je široce používán profesionály restaurací.

Kovový kroužek na láhev zabraňuje odkapávání vína, je určen pro ty kteří neradi používají jiné nálevky nebo odkapávací utěrky. Na láhvi působí velice důstojně.

Teploměr na víno klasický skleněný pro kontrolu správné teploty vína před podáváním, designově doplňuje ostatní produkty.

Ozdobný uzávěr se používá při konzumaci vína pro uzavření láhve, aby víno bylo po otevření chráněno před různými nečistotami nebo muškami.

 

Corkscrew Pulltap's Classic  - patent Pulltex

 

Classic

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: