Nálevka na víno Pulltex Nigota

Kód: 117.923.00
Tip
Neohodnoceno
Značka: PULLTEX
85 Kč / sada 70,25 Kč bez DPH 28,33 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
23.4.2024

Nálevka na víno Nigota Pulltex je určená k nasazení přímo na láhev. Drop Stop je výborná a účinná pomůcka pro nalévání vína, sektu, prosecca, i jiných tekutin, a která udržuje maximální čistotu na Vašem stole. Hodí se na všechny typy lahví.
Baleno v blistru po 3 kusech.

Detailní informace

3. Poradenský servis
Poradenský servis
Rychlý a osobní přístup k Vašim dotazům
4. Bezpečný obchod
Bezpečný obchod
Historie firmy od roku 1998, garance vrácení peněz i zboží

Detailní popis produktu

Každý máme negativní zkušenosti s naléváním vína (hlavně červeného). Nálevky na víno Nigota Pulltex jsou jednoduchou pomůckou, která zabrání stékání kapkám po láhvi při nalévání vína. V celosvětovém měřítku se pro tento produkt vžil název Drop Stop. Před zasunutím do láhve srolujte nálevku, konstrukční řešení zabrání zasunutí nálevky do hrdla a po uvolnění se nálevka samovolně roztáhne po vnitřní části hrdla. Nemusíte se bát, že by nálevka netěsnila. Nálevku na víno po každém použití opláchněte. Její životnost je závislá na Vaší starostlivosti. Není vhodná do myčky na nádobí.
Nálevka na láhev je úžasná pomůcka do Vaší domácnosti.  Nálevky na lahve usnadní podávání nápojů a díky jejich funkci Drop stop, zabrání časté výměně vašeho prostírání což Vám ušetří spoustu práce a nákladů na jejich obnovu. Využívají se nejenom jako nálevka na alkohol, ale můžete je využít i jako nálevky na jiné problematické tekutiny, jako jsou sirupy, oleje nebo jiné nápoje, které potřebujete podávat a nestarat se o úkapy na vašem stole. Nalévátko na láhev doporučujeme jako důležitou výbavu pro Vaši domácnost.

Baleno v blistru po 3 kusech

  • již žádné kapky na vašem stole
  • jednoduché používání
  • použití i na jiné tekutiny (olej, šťávy a jiné)

Nigota

Barva: Černá, Stříbrná
Nigota Wine Stopper - patent Pulltex

Pulltex
je španělská společnost s tradicí od roku 1985, která se zaměřuje na vývoj a inovaci v oblasti doplňků ve světě vína. Filozofií společnosti jsou inovace, které daly základ mnoha patentům a svět obohatily o širokou kolekci vinařských doplňků. Vývrtka s dvojitou pákou Pulltaps je doposud nejinovativnějším řešením vytažení korku z láhve vína, uznávaným mezi vinařskými profesionály po celém světě. V poslední době se společnost Pulltex zaměřuje i na zodpovědnost vůči životnímu prostředí a udržitelným zdrojům.

Patenty Pulltex 2

Doplňkové parametry

Kategorie: Nálevky a doplňky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
https://www.gutea.cz/admin/archiv-novinek/#news-3335