Provzdušňovací nálevka na víno Pulltex Wine Aerator

Kód: 109.520
Neohodnoceno
Značka: PULLTEX
280 Kč –20 %
airvin front
280 Kč –20 % 224 Kč / ks 185,12 Kč bez DPH 224 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Provzdušňovač vína Pulltex Wine Aerator určený k nasazení přímo na láhev. Tento aerátor je výborná a účinná pomůcka na provzdušnění vína pro ty, kteří nechtějí nechat víno zdlouhavě dekantovat. Zároveň funguje jako dropstop a chrání Vaše textilie před ušpiněním.

Baleno po 1 kuse v barevné papírové krabičce.

Detailní informace

3. Poradenský servis
Poradenský servis
Rychlý a osobní přístup k Vašim dotazům
4. Bezpečný obchod
Bezpečný obchod
Historie firmy od roku 1998, garance vrácení peněz i zboží

Detailní popis produktu

Provzdušňovač vína Pulltex Wine Aerator se nasazuje přímo na láhev. Umožní elegantní a vysoce účinné provzdušnění vína a také odseparování nežádoucího sedimentu. Aerátor na víno přináší novou dimenzi pro konzumaci vína. Pulltex Aerator produkuje vnitřní proud vzduchu, který vytváří konstantní tok bublin k provzdušňování a okysličování vína. Jednoduše provzdušní víno servírované přímo z lahve do skleničky, chuť vína pak bude bohatší a plnější. Díky průhlednému provedení, můžete sledovat proudění vína a včas přestat nalévat, pokud se objeví sediment, který do sklenic rozhodně nepatří. Těsnost v láhvi zajišťuje silikonový kroužek. Tento aerátor je vyroben z akrylátového skla (plexiskla).

  • dokonalé provzdušnění
  • rovnoměrné nalévání
  • vyrobeno z metakrylátu
  • těsnící silikonový kroužek

 

Aerator

Baleno po jednom kuse v barevné papírové krabičce
Pulltex Wine Aerator - patent Pulltex

Pulltex
je španělská společnost s tradicí od roku 1985, která se zaměřuje na vývoj a inovaci v oblasti doplňků ve světě vína. Filozofií společnosti jsou inovace, které daly základ mnoha patentům a svět obohatily o širokou kolekci vinařských doplňků. Vývrtka s dvojitou pákou Pulltaps je doposud nejinovativnějším řešením vytažení korku z láhve vína, uznávaným mezi vinařskými profesionály po celém světě. V poslední době se společnost Pulltex zaměřuje i na zodpovědnost vůči životnímu prostředí a udržitelným zdrojům.

Patenty Pulltex 2

Doplňkové parametry

Kategorie: Nálevky a doplňky
Záruka: 2 roky

Aerator

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
https://www.gutea.cz/admin/archiv-novinek/#news-3335