RONA Karafa na víno PRESTIGE 1100 ml

Kód: 5886.AAL.1100
Neohodnoceno
Značka: RONA
303 Kč / ks 250,41 Kč bez DPH 303 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
31.1.2023

RONA dekantační karafa na víno PRESTIGE o obsahu 1,1 litru se šikmo broušeným hrdlem z křišťálového skla, vhodná do myčky na nádobí, balená v okrasném kartonu. Používá se pro odpočinutí nebo vydýchání červeného vína, hlavně u starších ročníků, ale je také vhodná jako karafa na bílé víno. Takto odpočinuté víno Vám umožní dokonale vychutnat jeho charakteristické vlastnosti. Vhodná jako dárek pro Vaše blízké či přátele.

Balená po 1 kuse v okrasném kartonu. 

Detailní informace

Poradenský servis
Poradenský servis
Rychlý a osobní přístup k Vašim dotazům
Bezpečný obchod
Bezpečný obchod
Historie firmy od roku 1998, garance vrácení peněz i zboží

Detailní popis produktu

RONA dekantační karafa na víno PRESTIGE o obsahu 1,1 litru z produktové řady SELECT balená v okrasném kartonu. Velice pěkný design karafy s šikmo zbroušeným hrdlem z křišťálového skla, příjemně zapadne do vaší výbavy. Je vhodná nejen pro rozlévání vína a jeho provzdušňování a kde její zúžené hrdlo pomáhá oddělit sediment vína, tak i například podávání vody. Karafa má jemně zbroušený okraj.

Dekantování v dekantační karafě je velice důležitou fází před samotnou konzumací. Pro rychlé oddělení sedimentu z láhve a provzdušnění vína doporučujeme Provzdušňovací nálevka na dekantační láhev se sítkem Pulltex Aerating Funnel. Starší vína necháme vždy chvíli odpočinout v dekantéru. Pro vaši jistotu, že neznečistíte Vaše prostírání doporučujeme použít Odkapávací límec na dekantační láhev nebo karafu Pulltex Decanter Drip Collar.
Pro ty, kteří myjí karafu na víno ručně máme různé typy kartáčů v naší nabídky Čistící kartáče. 

Ve skle je krása, elegance a jednoduchost. Karafa RONA všechny tyto vlastnosti ctí, proto je velice vhodná do Vaší domácnosti jako pěkný, estetický doplněk, který nakonec zdůrazní pohled na Váš stůl tím, co do ní naléváte.

Pokud se neorientujete na trhu se sklářskými výrobky tak vězte, že slovenská značka RONA, jejíž tradice počala v roce 1892 patří ve světě ke sklářské špičce ruční a strojní výroby a s její volbou budete vždy spokojeni.

  • Strojově vyrobeno 
  • Bezolovnaté křišťálové sklo
  • Zesílené dno pro dobrou stabilitu
  • Slovenské sklárny Rona
  • Baleno po 1 kuse v okrasné krabičce - vhodné jako dárek

 

Dekantační Karafa RONA PRESTIGE

Objem 1100 ml, výška 274 mm

Balené po 1 kuse v okrasném kartonu.

V 1100 ml (37,25 oz)
H 274 mm (10,75")
D 132 mm (5,25")

Art. No. 5886.AAL.1100

Enviromental KKrystalín, sklo s ekologickým profilem
Speciální složení skla produktů RONA známé jako Krystalín neobsahuje olovo ani žádné znečišťující přísady a toxiny, pouze certifikované suroviny. Díky tomu je bezpečné pro vaše zdraví, pro děti a také pro životní prostředí.

 

Brilliance K
Perfektní optické vlastnosti skla
Nekonečná transparentnost bez mléčného povlaku je zaručena použitím vzácného prvku nejvyšší kvality erbia, které zvyšuje optické vlastnosti skla a používá ho ve výrobním procesu pouze několik světových výrobců.

 

Dishwasher K
Naše sklo je vhodné do myčky nádobí
Speciální a jedinečné složení skloviny zaručuje 1000 násobné mytí sklenic RONA v myčkách s dlouhotrvajícím leskem. Hladký a plochý základ  nezadržuje vodu při mytí skla v myčce.
  

Design and sound K
Fascinující design a zvuk zdůrazňuje krásu skla
Sklo RONA je křehké, s nezaměnitelným zvukem, brilantní jako diamant. Je krásné, nezapomenutelné, je to kult. Jeho krásu vidíte, kvalitu odzkoušejte v ruce a vaše rty pocítí podstatu sklářského umění.

  

resistance K
Odolnější vůči poškrábání a nárazům
Výrobky jsou speciálně zesílené na místech, kde jsou zvláště zranitelné, čímž se stávají trvanlivějšími. Sklo je odolnější vůči poškrábání a silným nárazům s následkem rozbití a také vůči náhlým změnám teploty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice a sklo
Záruka: 2 roky
Obsah skleniček a nádob: Nad 1000 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: