Neohodnoceno

RONA sklenice na nápoje HANDY 340 ml

Krásné skleničky na nealkoholické i alkoholické nápoje RONA Handy Tumblers o obsahu 340 ml, vyrobené strojově z kvalitního křišťálové skla. V balení je 6 kusů skleniček a vše je zabaleno do barevného dárkového kartónu. Vše působí velice esteticky proto je tento produkt vhodný jako dárek pro Vaši rodinu či přátele.

6 kusů skleniček v balení.

Můžeme doručit do:
30.9.2022
Skladem
Kód: 8413.340
Značka: RONA
392 Kč / ks 323,97 Kč bez DPH 65,33 Kč / 1 ks
Kategorie: Sklenice a sklo
Záruka: 2 roky
Obsah skleniček a nádob: 310 - 400 ml
8413 340ml b e1613557424289
Novinka

Ve skle je krása, elegance a jednoduchost. Skleničky RONA všechny tyto vlastnosti ctí, proto jsou velice vhodné do Vaší domácnosti jako pěkný, estetický doplněk, který nakonec zdůrazní pohled na váš stůl tím, co do nich naléváte.

Pokud se neorientujete na trhu se sklářskými výrobky tak vězte, že slovenská značka RONA, jejíž tradice počala v roce 1892 patří ve světě ke sklářské špičce ruční a strojní výroby a s její volbou budete vždy spokojeni.

Vše je zabaleno v okrasném dárkovém kartonu

  • Použití pro nealkoholické i alkoholické
  • Bezolovnaté křišťálové sklo
  • Vhodné do myčky na nádobí
  • Skvělý design
  • Slovenské sklárny Rona
  • Baleno v barevné kartonové krabičce - vhodné jako dárek

 

Enviromental K

Krystalín, sklo s ekologickým profilem
Speciální složení skla produktů RONA známé jako Krystalín neobsahuje olovo ani žádné znečišťující přísady a toxiny, pouze certifikované suroviny. Díky tomu je bezpečné pro vaše zdraví, pro děti a také pro životní prostředí.

 

Brilliance K
Perfektní optické vlastnosti skla
Nekonečná transparentnost bez mléčného povlaku je zaručena použitím vzácného prvku nejvyšší kvality erbia, které zvyšuje optické vlastnosti skla a používá ho ve výrobním procesu pouze několik světových výrobců.

 

Dishwasher K

Naše sklo je vhodné do myčky nádobí

Speciální a jedinečné složení skloviny zaručuje 1000 násobné mytí sklenic RONA v myčkách s dlouhotrvajícím leskem. Hladký a plochý základ  nezadržuje vodu při mytí skla v myčce.

 

 

Design and sound K

Fascinující design a zvuk zdůrazňuje krásu skla

Sklo RONA je křehké, s nezaměnitelným zvukem, brilantní jako diamant. Je krásné, nezapomenutelné, je to kult. Jeho krásu vidíte, kvalitu odzkoušejte v ruce a vaše rty pocítí podstatu sklářského umění.

 

 

resistance K

Odolnější vůči poškrábání a nárazům

Výrobky jsou speciálně zesílené na místech, kde jsou zvláště zranitelné, čímž se stávají trvanlivějšími. Sklo je odolnější vůči poškrábání a silným nárazům s následkem rozbití a také vůči náhlým změnám

teploty.

 

 

 

Skleničky RONA Handy 340 ml

Výška 100 mm.

Balené po 6 kusech v okrasném kartonu.


H  100 mm 
D  78 mm

Art. No. 8413.340

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: