Taška na víno 6 lahví Černá Pulltex Wine Bag Black

Kód: 4.726.01
Neohodnoceno
Značka: PULLTEX
240 Kč –20 %
Taška na víno černá 6
240 Kč –20 % 192 Kč / ks 158,68 Kč bez DPH 192 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Přepravní taška na víno pro přenos 6 lahví Pulltex Wine Bag Black v černém provedení. Vyrobena z pevné textilie, která bezpečně přepraví Váš nákup vzácného moku. Pevná ucha jsou spojena suchým zipem, pro ještě větší bezpečnost a stabilitu při  přepravě.
Baleno samostatně po 1 kuse 

Detailní informace

3. Poradenský servis
Poradenský servis
Rychlý a osobní přístup k Vašim dotazům
4. Bezpečný obchod
Bezpečný obchod
Historie firmy od roku 1998, garance vrácení peněz i zboží

Detailní popis produktu

 

Praktická taška na láhev sektu nebo prosecca nebo taška na víno pro 6 láhví, Pulltex Wine Bag Black v černém provedení. Bezpečné nošení Vašich láhví je zabezpečeno vnitřními přepážkami, které oddělují láhve vína a umožňují bezpečný přenos. Taška na víno 6 lahví nebo taška na víno 4 láhve, toto jsou kapacitní možnosti pro Vaši přepravu. Tašky na láhve se stále častěji dostávají do hledáčku Vás, našich zákazníků. Proto společnost Pulltex navrhla řešení tašky na láhev, která je z velice pevné textilie a horní úchopy se mohou spojit pásky se suchým zipem. Takto spojená taška na láhev vína je na povrchu podlahy velice stabilní. Tašku na víno je možné použít i na jiné skleněné láhve. A protože si tuto tašku na láhve brzy oblíbíte, budete ji často využívat na ostatní druhy láhví. Barevné kombinace jsou čtyři, aby jste si opravdu mohli vybrat. Pokud se rozhodnete využít možnosti nechat tašku potisknout, získáte velice praktický dárkový předmět. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

  • Bezpečné nošení
  • Pevná látka
  • Suchý zip
  • Možnost složení
  • Rozměr vnitřních kapes 7,5 x 7,5 cm 

Barva: Černá

Pulltex
je španělská společnost s tradicí od roku 1985, která se zaměřuje na vývoj a inovaci v oblasti doplňků ve světě vína. Filozofií společnosti jsou inovace, které daly základ mnoha patentům a svět obohatily o širokou kolekci vinařských doplňků. Vývrtka s dvojitou pákou Pulltaps je doposud nejinovativnějším řešením vytažení korku z láhve vína, uznávaným mezi vinařskými profesionály po celém světě. V poslední době se společnost Pulltex zaměřuje i na zodpovědnost vůči životnímu prostředí a udržitelným zdrojům.

Patenty Pulltex 2

Doplňkové parametry

Kategorie: Tašky na víno
Záruka: 2 roky
? Označení produktu: 4.726.01
? Váha produktu:
? Počet láhví: 6 láhví
Barevné provedení: Černá

Bags

Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Get More Business Leads Now 19.6.2022 14:10
Hi, would you like more business leads at a lower cost? Currently http://GetMoreBusinessLeadsNow.com is offering our popular unlimited lead generation software package - at a reduced price for a limited time. Download and install now to be building databases of leads in minutes: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com The Ultimate Lead Generation Pack works by automatically visting yellow page directories and building a database according to your search terms. Other software in the pack then finds emails, phone numbers, and other details for that database. The results can be used for email, cold-calling, direct mail, or to sell immediately - priced per lead. Runs on Windows, Mac, and Linux with multiple job and VPN/proxy support. Similar software retails for over $100 with less features. This pack is only available on sale as a short promotional offer, please download now if at all interested. Click Here: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com Have a Great Day, The Ultimate Lead Generation Pack Team unsubscribe/remove Here: http://getmorebusinessleadsnow.com/r.php?url=gutea.cz&id=ulg35
Odpovědět
https://www.gutea.cz/admin/archiv-novinek/#news-3335