Testovací šálek na vína Pulltex Glass Taste Vin

Kód: 107.735.00
Neohodnoceno
Značka: PULLTEX
523 Kč / ks 432,23 Kč bez DPH 523 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
19.4.2024

Testovací šálek, nebo také degustační sklenice Pulltex Glass Taste Vin speciálně vyvinutý a navržený pro testování a degustaci vín. Ergonomický design šálku a kruhové pohyby usnadňují ventilaci vína pro lepší zhodnocení vůní a chuti. Úzká otevřená část umožňuje vůním se soustředit v šálku, aby jste je dokázali přesně rozpoznat. V šálku jsou dvě prohlubně pro jednoduché držení.

Baleno v blistru.

Detailní informace

3. Poradenský servis
Poradenský servis
Rychlý a osobní přístup k Vašim dotazům
4. Bezpečný obchod
Bezpečný obchod
Historie firmy od roku 1998, garance vrácení peněz i zboží

Detailní popis produktu

Tento testovací šálek, degustační sklenice na víno Pulltex Glass Taste Vin, je navržen tak, aby jste měli možnost ochutnávané víno optimálně otevřít a zachytávané vůně zůstávali co nejdéle k dispozici. Dvě prohlubně v šálku umožní dobré držení při manipulaci a kroužením se šálkem. Vše je vyrobeno ze silnostěnného skla, které ovšem nezabraňuje optimálnímu zobrazení barev vín. Tato degustační miska je skvělým doplňkem i k našim esencím. Klasické koštovačky na víno nikdy neposkytnou takové rozložení vůně vína jako v naší degustační sklenici na víno.

1 kus v balení

  • Patentovaný tvar pro zachytávání vůní vína
  • Vzdělávání
  • Degustace
  • Doplněk k aromatickým esencím

 

Pulltex Glass Taste Vin - patent Pulltex

Pulltex
je španělská společnost s tradicí od roku 1985, která se zaměřuje na vývoj a inovaci v oblasti doplňků ve světě vína. Filozofií společnosti jsou inovace, které daly základ mnoha patentům a svět obohatily o širokou kolekci vinařských doplňků. Vývrtka s dvojitou pákou Pulltaps je doposud nejinovativnějším řešením vytažení korku z láhve vína, uznávaným mezi vinařskými profesionály po celém světě. V poslední době se společnost Pulltex zaměřuje i na zodpovědnost vůči životnímu prostředí a udržitelným zdrojům.

Patenty Pulltex 2

Doplňkové parametry

Kategorie: Sommeliér
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
https://www.gutea.cz/admin/archiv-novinek/#news-3335