Sada 40 lahviček vinných esencí Pulltex Complete Wine Set

Kód: 107.763
Neohodnoceno
Značka: PULLTEX
3 884 Kč –20 %
Sada 40 lahviček vinných esencí Pulltex Complete Wine Set
3 884 Kč –20 % 3 107 Kč / ks 2 567,77 Kč bez DPH 3 107 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024

Sada 40 vinných esencí Pulltex Complete Wine Set pro červené víno, bílé víno a šampaňské v kovové kazetě. Sada vůní je určena pro výchovu čichu k rozlišování různých aromatických tónů ve víně. Bez studia nauky o víně budete schopni rozpoznat kvalitu vín a jeho vlastnosti. Otázka jak poznat zkažené víno Vám bude cizí.

Kovová elegantní krabička těchto esencí je vhodná i jako dárek pro vaše blízké nebo přátele.

Detailní informace

3. Poradenský servis
Poradenský servis
Rychlý a osobní přístup k Vašim dotazům
4. Bezpečný obchod
Bezpečný obchod
Historie firmy od roku 1998, garance vrácení peněz i zboží

Detailní popis produktu

Souprava obsahující 40 vonných esencí (vůní vína) v kovové dárkové kazetě. Určená ke zdokonalování čichových buněk, pro lepší rozpoznávání aromatických nuancí a aromatických vad u jednotlivých červených vín, bílých vín, sektů nebo Prosecca. Je jednoduchým rádcem pro ty, kteří bez znalosti nauky o víně, budou mít zájem dozvědět se více o vůni vína, o tom jak poznat zkažené víno nebo jiné vady vína, které laik nikdy ve víně neobjeví. Kvalita vína je to co nás musí zajímat.
Milujeme víno, rádi ho pijeme, ale skoro o něm nic nevíme. Nauka o víně je pro nás laiky časově příliš náročná, ale přesto bychom se rádi dozvěděli něco víc. Chuť vína vnímáme každý po svém a o kvalitě vína nám toho nic neprozradí, ale přesto se chceme něčeho chytit, abychom si dokázali odpovědět na otázku, jak poznat kvalitní víno? Kvalita vína je schovaná v jeho vůni. Vůně vína je charakteristika, ze které dokážeme poznat vady vína, vlastnosti vína, jak poznat dobré víno nebo jak poznat zkažené víno, prostě získat informace o víně, které nám pomohou odpovědět i na druhou naši častou otázku jak vybrat víno. Essence vína jsou opravdu jednoduchým průvodcem pro začátečníky, který Vás rychle a jasně seznámí s problematikou vlastností vín a Vy se již nebudete zaobírat otázkou jak degustovat víno, a stanete se znalcem, pro Vaše potěšení. Vůně vína je základ o víně a jeho vlastnostech.
Proto aby jste vůně vína zachytávali co nejpřesněji, doporučujeme doplnit Vaši sadu o produkt Testovací šálek na vína Pulltex Glass Taste Vin

V příloze naleznete popisy esencí, tato sada obsahuje čísla 13 - 24.

Podrobnější informace o této kolekci esencí naleznete zde ►

  • Kovová dárková krabička
  • Vzdělávání
  • 40 aromatických esencí (12 červené víno, 12 bílé víno a 16 ostatní vůně a defekty ve víně)
  • Podrobná brožura s online podporou v českém jazyce

 

Esence pro bílá vína 40 lahviček Pulltex Complete Wine Set

Počet esencí 40 ks balené v exklusivní dárkové kovové krabičce

Pulltex
je španělská společnost s tradicí od roku 1985, která se zaměřuje na vývoj a inovaci v oblasti doplňků ve světě vína. Filozofií společnosti jsou inovace, které daly základ mnoha patentům a svět obohatily o širokou kolekci vinařských doplňků. Vývrtka s dvojitou pákou Pulltaps je doposud nejinovativnějším řešením vytažení korku z láhve vína, uznávaným mezi vinařskými profesionály po celém světě. V poslední době se společnost Pulltex zaměřuje i na zodpovědnost vůči životnímu prostředí a udržitelným zdrojům.

Patenty Pulltex 2

Doplňkové parametry

Kategorie: Esence vína a olivového oleje
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.956 kg

Set Wine

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
https://www.gutea.cz/admin/archiv-novinek/#news-3335