Olivové esence 12 lahviček Pulltex Olive Oil Essence

Kód: 107.843
Neohodnoceno
Značka: PULLTEX
1 389 Kč –20 %
Olivové esence 12 lahviček Pulltex Olive Oil Essence
1 389 Kč –20 % 1 111 Kč / ks 918,18 Kč bez DPH 1 111 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Sada 12 olivových esencí Pulltex Olive Oil Essence Set pro olivové oleje v kovové kazetě. Sada vůní je určena pro výchovu čichu k rozlišování různých aromatických tónů v olivovém oleji. Bez studia nauky o olivách a produktech z nich, budete schopni rozpoznat kvalitu oleje a jeho vlastnosti. Otázka jak poznat kvalitní olivový olej Vám bude cizí.

Kovová elegantní krabička těchto esencí je vhodná i jako dárek pro vaše blízké nebo přátele.

Detailní informace

3. Poradenský servis
Poradenský servis
Rychlý a osobní přístup k Vašim dotazům
4. Bezpečný obchod
Bezpečný obchod
Historie firmy od roku 1998, garance vrácení peněz i zboží

Detailní popis produktu

Souprava obsahující 12 vonných esencí (vůní olivového oleje) v kovové krabičce. Určená ke zdokonalování čichových buněk, pro lepší rozpoznávání aromatických nuancí a aromatických vad u jednotlivých olejů. Je jednoduchým rádcem pro ty, kteří bez znalosti nauky o olivách a produktech z nich, budou mít zájem dozvědět se více o vůni oleje, o tom jak poznat zkažený olej nebo jiné vady oleje, které laik nikdy v oleji neobjeví. Kvalita olivového oleje je to, co nás musí zajímat.
Milujeme olivový olej, rádi ho používáme v kuchyni, ale skoro o něm nic nevíme. Nežijeme v zemi, kde se olivy pěstují, ale přesto bychom se rádi dozvěděli něco o těchto rostlinách, a hlavně o oleji, který se získává lisováním plodů. Chuť oleje vnímáme každý po svém a o kvalitě oleje nám toho nic moc neprozradí, ale přesto se chceme něčeho chytit, abychom si dokázali odpovědět na otázku, jak poznat kvalitní olivový olej? Kvalita oleje je podobně jako kvalita vína, schovaná v jeho vůni. Vůně oleje je charakteristika, ze které dokážeme poznat vady oleje, vlastnosti oleje, jak poznat dobrý olivový olej nebo jak poznat zkažený olej, dokonce i to jaký byl rok v čase sklizně, prostě získat informace o oleji, které nám pomohou odpovědět i na druhou naši častou otázku jak si vybrat dobrý olivový olej. Essence oleje jsou opravdu jednoduchým průvodcem pro začátečníky, který Vás rychle a jasně seznámí s problematikou vlastností oleje a Vy se již nebudete zaobírat otázkou jaký koupit olej, ale stanete se znalcem, pro Vaše potěšení. Vůně oleje je základ o znalosti olivového oleje a jeho vlastnostech.
Proto aby jste vůně oleje zachytávali co nejpřesněji, doporučujeme doplnit Vaši sadu o produkt Testovací šálek na vína Pulltex Glass Taste Vin. V naší nabídce nemáme sice originální nádobu na testování oleje, ale jako náhrada Vám to postačí.

V příloze naleznete popisy esencí, tato sada obsahuje čísla 1 - 12.

Podrobnější informace o této kolekci esencí naleznete zde ►

  • Kovová dárková krabička
  • Vzdělávání
  • 12 aromatických esencí
  • Podrobná brožura s online podporou v českém jazyce

 

Esence pro olivové oleje 12 lahviček Pulltex Olive Oil Essence Set

Počet esencí 12 ks balené v exklusivní dárkové kovové krabičce

Pulltex
je španělská společnost s tradicí od roku 1985, která se zaměřuje na vývoj a inovaci v oblasti doplňků ve světě vína. Filozofií společnosti jsou inovace, které daly základ mnoha patentům a svět obohatily o širokou kolekci vinařských doplňků. Vývrtka s dvojitou pákou Pulltaps je doposud nejinovativnějším řešením vytažení korku z láhve vína, uznávaným mezi vinařskými profesionály po celém světě. V poslední době se společnost Pulltex zaměřuje i na zodpovědnost vůči životnímu prostředí a udržitelným zdrojům.

Patenty Pulltex 2

Doplňkové parametry

Kategorie: Esence vína a olivového oleje
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.468 kg
? Produkt s dárkem: Vývrtka na víno

Essence Olive Oil

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
https://www.gutea.cz/admin/archiv-novinek/#news-3335