Neohodnoceno

Vývrtka, otvírák na víno Grafit s koženým pouzdrem Pulltex Brucart Corkscrew Graphite

Vývrtka na víno, otvírák na víno Pulltex Brucart Graphite v grafitovém provedení. Sleduje hloubku spirály v korku. Velmi snadné zavrtání spirály do korku, krokové vytažení korku z láhve, bez vyvinutí velké námahy, to je elegantní Brucart ve Vaší ruce. Doplněn černým koženým pouzdrem velice úspěšný jako netradiční dárek. Barva Grafit

Baleno v barevné krabičce s černým koženým pouzdrem

Můžeme doručit do:
4.10.2022
Skladem
Kód: 109.185
Značka: PULLTEX
1 780 Kč / ks 1 471,07 Kč bez DPH 1 780 Kč / 1 ks
Kategorie: Vývrtky a Otvíráky
Záruka: 2 roky

Vývrtka na víno, otvírák na víno Pulltex Brucart Graphite je chytrý a originální odkorkovací systém. Jednoduché zavrtání s kontrolou hloubky vniknutí spirály do korku. Postupným stláčením vyklopeného ramene dosáhnete vytažení korkové zátky. Sami budete překvapeni jak snadno jste korek z lahve odstranili. Tato vývrtka na víno působí velice kompaktně. Elegantní černé kožené pouzdro usnadňuje její nošení a chrání otvírák na víno před poškrábáním. Garantujeme, že při používání této vývrtky na víno ve větší společnosti, se vždy stane středem pozornosti. Tato vývrtka na víno je díky svým vlastnostem velice oblíbená u ženské populace. 

Návod k použití:

Nožem odřízněte fólii, následně nasaďte vývrtku na korek a při mírném tlaku jí stále otáčejte, dokud spirálou nedosáhnete požadované hloubky (kontrola na stupnici, která je součástí otvíráku na víno). Odjistěte ramínko a stláčejte ramínko tak dlouho, dokud korek nevytáhnete. Korek se spirálou uchopte do ruky a spětným pohybem spirály uvolněte zátku. Vraťte ramínko přes pojistku do původní polohy.

 

  • snadná obsluha
  • unikátní vývrtka na víno bez námahy
  • kompaktní tělo
  • černé kožené pouzdro
  • originální dárek

 

Art.no.: 109.185 

Corkscrew Pulltex Brucart - patent Pulltex

Brucart

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: