Vývrtka, otvírák na víno Titan s koženým pouzdrem Pulltex Brucart Corkscrew Titan

Kód: 109.183
Neohodnoceno
Značka: PULLTEX
1 900 Kč –20 %
Vývrtka, otvírák na víno Titan s koženým pouzdrem Pulltex Brucart Corkscrew Titan
1 900 Kč –20 % 1 520 Kč / ks 1 256,20 Kč bez DPH 1 520 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Vývrtka na víno, otvírák na víno Pulltex Brucart Titan wine opener v titanovém provedení. Sleduje hloubku spirály v korku. Velmi snadné zavrtání spirály do korku, krokové vytažení korku z láhve, bez vyvinutí velké námahy, to je elegantní Brucart ve Vaší ruce. Doplněn černým koženým pouzdrem velice úspěšný jako netradiční dárek. Barva Titan(stříbrná) 
Baleno v barevné krabičce s černým koženým pouzdrem

Detailní informace

3. Poradenský servis
Poradenský servis
Rychlý a osobní přístup k Vašim dotazům
4. Bezpečný obchod
Bezpečný obchod
Historie firmy od roku 1998, garance vrácení peněz i zboží

Detailní popis produktu

Vývrtka na víno, otvírák na víno Pulltex Brucart Titan wine opener je chytrý a originální odkorkovací systém. Jednoduché zavrtání s kontrolou hloubky vniknutí spirály do korku. Postupným stláčením vyklopeného ramene dosáhnete vytažení korkové zátky. Sami budete překvapeni jak snadno jste korek z lahve odstranili. Tato vývrtka na víno působí velice kompaktně. Elegantní černé kožené pouzdro usnadňuje její nošení a chrání otvírák na víno před poškrábáním. Garantujeme, že při používání této vývrtky na víno ve větší společnosti, se vždy stane středem pozornosti. Tato vývrtka na víno je díky svým vlastnostem velice oblíbená u ženské populace. Vyvrtku doporučujeme jako originální dárek.

Návod k použití:

Nožem odřízněte fólii, následně nasaďte vývrtku na korek a při mírném tlaku jí stále otáčejte, dokud spirálou nedosáhnete požadované hloubky (kontrola na stupnici, která je součástí otvíráku na víno). Odjistěte ramínko a stláčejte ramínko tak dlouho, dokud korek nevytáhnete. Korek se spirálou uchopte do ruky a zpětným pohybem spirály uvolněte zátku. Vraťte ramínko přes pojistku do původní polohy.

 

  • snadná obsluha
  • unikátní vývrtka na víno bez námahy
  • kompaktní tělo
  • černé kožené pouzdro
  • originální dárek 

 

Barva: stříbrná

Corkscrew Pulltex Brucart - patent Pulltex

 

Pulltex
je španělská společnost s tradicí od roku 1985, která se zaměřuje na vývoj a inovaci v oblasti doplňků ve světě vína. Filozofií společnosti jsou inovace, které daly základ mnoha patentům a svět obohatily o širokou kolekci vinařských doplňků. Vývrtka s dvojitou pákou Pulltaps je doposud nejinovativnějším řešením vytažení korku z láhve vína, uznávaným mezi vinařskými profesionály po celém světě. V poslední době se společnost Pulltex zaměřuje i na zodpovědnost vůči životnímu prostředí a udržitelným zdrojům.

Patenty Pulltex 2

Doplňkové parametry

Kategorie: Vývrtky a Otvíráky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.238 kg
Váha brutto:
Délka:
Výška:
Šířka:
Kusů v balení: 1 ks

Brucart

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
https://www.gutea.cz/admin/archiv-novinek/#news-3335