Neohodnoceno

Kapesní dětský zavírací nůž, rukojeť nože z Kompozitního dřeva ve žluté barvě, lesklé mosazné konce, 9 cm, ruční výroba FORGE DE LAGUIOLE

Kapesní dětský ručně vyráběný zavírací nůž, provedení rukojeti nože z Kompozitního dřeva ve žluté barvě, lesklý povrch mosazných konců (bolstrů), FORGE DE LAGUIOLE Child folding knife, 9 cm, brass bolsters and Stamina Wood Yellow handle. Nůž má zakulacenou špičku pro větší bezpečnost vašeho dítěte. Perfektní dárek pro Vaše dítě, který mu zůstane do jeho dospělosti, jako unikátní vzpomínka na jeho dětství.

Délka 9 cm. 

Můžeme doručit do:
10.12.2021
Skladem
Kód: CE 2M TC JAU
1 752 Kč / ks 1 447,93 Kč bez DPH 1 752 Kč / 1 ks
Kategorie: LUXUSNÍ NOŽE
Záruka: 2 roky
? Materiál rukojeti: Stamina wood
? Velikost nože: 9 cm

RUČNĚ VYROBENO V KOVÁRNĚ
FORGE DE LAGUIOLE

V KVALITĚ NA CELÝ ŽIVOT

fabrika

 

Zavírací nože Original Forge de Laguiole® mají tenkou a zakřivenou siluetu, která se objevila ve 20. letech 20. století. S jejich elegancí, dokonalou povrchovou úpravou a použitím kvalitních materiálů se tyto skládací nože Forge de Laguiole® staly skutečnou referencí.

Čepele jsou kované za tepla z francouzské oceli (T12), vyrobené speciálně pro Forge de Laguiole®, která poskytuje výjimečné ostří a zaručuje vysokou odolnost. Rukojeti jsou vyrobeny ručně z mnoha vzácných materiálů vždy jedním nožířem.

Tento dětský zavírací nůž Forge de Laguiole® s rukojetí z tmavého kompozitního dřeva byl ručně vyroben v naší manufaktuře ve francouzském Laguiole podle tradice výroby nožů sahající do roku 1828. Má zakulacenou špičku a dva mosazné podhlavníky, které chrání rukojeť při každodenním používání. 

Nůž je stvořen hlavně pro děti od věku, kdy mají potřebu s nožem pracovat. Vždy bude mít skvělý nůž po ruce. Protože jsou všechny vyrobeny ručně z přírodních materiálů, je každý nůž jedinečný. Existuje mnoho kapesních nožů Laguiole na prodej, ale jen málo z nich má kvalitu a vzhled nožů od Forge de Laguiole. Takový nůž vyzařuje chuť a třídu!

Protože většina použitých materiálů je přírodního původu, je pravděpodobné, že se jejich vzhled (barva, žilkování, zrno) bude u jednotlivých položek lišit. Fotografie v našem online obchodě nejsou smluvně závazné.

Uvedená velikost udává délku zavřeného nože.

 

 
Ref                                               CE 2M TC BLE
 
Materiál rukojeti                  Stamina Wood ve žlutém provedení (Kompozitní dřevo)
 
Materiál konců                      Mosaz, 2 Bolstry
 
Povrchová úprava                Vysoký lesk
 
Délka                                         9 cm
 
Zvláštnost                              Zakulacená špička (určeno hlavně pro děti)
label

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: