Neohodnoceno

Vývrtka, otvírák na víno kovový Pulltex ClickCut Monza Corkscrew

Vývrtka na víno, otvírák na víno Pullparrot Pulltex ClickCut v designovém provedení Monza nejenom pro milovníky rychlých aut. Snadné vytažení korku ve dvou krocích. Otvírák na korunkové zátky a nůž na plastové chrániče korků jsou součástí vývrtky. Tyto otvíráky na víno výborně padnou do ruky.

Baleno v barevné krabičce.

Můžeme doručit do:
27.9.2022
Skladem
Kód: 109.125
Značka: PULLTEX
318 Kč / ks 262,81 Kč bez DPH 318 Kč / 1 ks
Kategorie: Vývrtky a Otvíráky
Záruka: 2 roky

Vývrtka na víno, otvírák na víno Pullparrot byla oceněna 1. cenou v soutěži vývrtek Gevrey-Chambertin ve Francii. Zatahovací dvojitá páka umožňuje snadné vytažení zátky ve dvou krocích, aniž by došlo k jejich poškození nebo poškození, a to zcela svisle. Celková účinnost prokázána pro všechny druhy zátek, dokonce i pro ty nejdelší.

Egonomicky tvarovaná kapesní vývrtka ve tvaru "papoušek" v luxusnějším a masivnějším provedení, výborně padnoucí do ruky. S teflonovou spirálou a nožíkem pro ořez termokapsle. Pomocí této vývrtky a její dvoustupňové podpory vytáhnete elegantně a rychle jakýkoliv korek z láhve.

Barevné provedení je motivováno legendárním automobilovým okruhem v italské Monze

 

  • dvoupáková (dvoufázová) k jednoduchému vyjmutí korku z láhve
  • spirála povrchově upravená teflonem
  • opatřena nožem
  • obsahuje také otvírák na pivo či limonádu

Click Cut 

Dvojitá páka vývrtky Pulltap´s způsobila revoluci v odkorkování vína. Tento model je široce používán profesionály restaurací.

Art.no.: 109.125

Corkscrew Pullparrot  - patent Pulltex

Monza

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: