Neohodnoceno

Set 5 výrobků na víno Pulltex MONZA Complete Set

Pulltex Monza Set, 5 výrobků, chladič na víno a sekt, vývrtka na víno, vakuová pumpa a uzávěr, digitální teploměr a nálevka na víno v designu věnovanému legendárnímu okruhu v italské Monze. Těchto pět produktů je vše co potřebujete pro správné servírování vašeho vína. Design je krásnou vzpomínkou na vůní a atmosféru atomobilových závodů. Vynikající dárek.

Můžeme doručit do:
29.10.2021
Skladem
Kód: 107.836
Značka: PULLTEX
1 299 Kč / ks 1 073,55 Kč bez DPH 1 299 Kč / 1 ks
Kategorie: Dárkové sety
Záruka: 2 roky

Vývrtka ClickCut získala 1. cenu v soutěži vývrtek Gevrey-Chambertin ve Francii. Zatahovací dvojitá páka umožňuje snadné vytažení zátky ve dvou krocích, aniž by došlo k jejich poškození nebo poškození, a to zcela svisle.

 

Kontakt kyslíku s vínem způsobí, že víno po otevření lahve snadno oxiduje. Během několika hodin se víno může kazit. Wine Saver odvádí vzduch z láhve a uchovává víno několik dní, je zároveň použit jako uzávěr.

 

Digitální teploměr určený pro každodenní použití. Teploměr aktivujete stisknutím teplotního senzoru umístěného uprostřed. Chcete-li teploměr vypnout, jednoduše jej vyjměte z láhve. Jeho oválný tvar poskytuje dokonalý výkon na všech druzích vinných lahví.

 

Chladicí obal Cooler Bag se používá k ochlazení láhve před podáváním nebo k udržení ideální teploty po celou dobu jídla. Uchovávejte v mrazničce, abyste byli v případě potřeby připraveni. Nové chladicí obaly Pulltex kombinují účinnost běžných chladičů Pulltex s novými designovými trendy. Je pokryt vysoce odolnou tkaninou, díky níž vypadá elegantně a módně, zatímco vnitřní část chladiče je pokryta černým nylonovým materiálem. Uvnitř chladiče je „chladicí gel“ a izolační materiál, který zabraňuje šíření tepla mimo sáček. Vak je uzavřen v horní části bezpečnostním provázkem, který má dvojí funkci, brání tomu, aby z chladiče  láhev nevyklouzávala a aby neodcházel chlad.

 

Nálevkový disk z PVC zabraňuje tomu, aby při podávání vína nestékaly kapky na stůl. Díky svému novému designu se nezasouvá celý do láhve.

Barevné provedení je motivováno legendárním automobilovým okruhem v italské Monze

 

ClickCut

Cooler Bag

Thermometer

Wacuum Saver

Wine pourer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: