Pulltex Vacum Wine Saver Monza

Kód: 109.521
Neohodnoceno
Značka: PULLTEX
620 Kč –20 %
Pulltex Vacum Wine Saver Monza
620 Kč –20 % 496 Kč / ks 409,92 Kč bez DPH 496 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Vakuová pumpa na víno a vakuová zátka na víno Pulltex Vacum Wine Saver & Stopper Monza v designu věnovanému legendárnímu okruhu v italské Monze. Toto provedení je inteligentní řešení, které sloučilo zátku na víno a vakuovou pumpu na víno do jednoho produktu. Velice praktické, a rychlé řešení pro uchování vína po delší čas v dobré kondici. Umožňuje uskladnění láhve v jakékoliv poloze!

Baleno po 1 kuse v barevné dárkové krabičce.

Detailní informace

3. Poradenský servis
Poradenský servis
Rychlý a osobní přístup k Vašim dotazům
4. Bezpečný obchod
Bezpečný obchod
Historie firmy od roku 1998, garance vrácení peněz i zboží

Detailní popis produktu

Vakuová pumpa na víno a uzávěr na víno Pulltex Vacum Wine Saver & Stopper Monza v designu věnovanému legendárnímu okruhu v italské Monze. Kontakt kyslíku s vínem způsobí, že víno po otevření lahve snadno oxiduje. Během několika hodin se víno může kazit nebo ztrácet svoji kvalitu. Vakuová pumpa odvádí vzduch z láhve a zároveň plní funkci uzávěru na lahev. Jak dlouho vydrží otevřené víno v optimální kvalitě záleží pouze na tom, jak s otevřenou lahví pracujete. Při používání této vakuové pumpy a zátky na láhev nemusíte mít obavy z rychlé ztráty kvality vína. Díky bezpečnému uzavření hrdla láhve můžete takto uzavřené víno skladovat v jakékoliv poloze! 

Dodáváno 1 kus v balení.

  • silokonový vakuový systém
  • uzávěr na víno
  • vakuová pumpa na víno
  • mnohonásobné použití
  • myje se ručně

Wine saver

Barva: Design Monza
Patented & Designed by Pulltex

 

Pulltex
je španělská společnost s tradicí od roku 1985, která se zaměřuje na vývoj a inovaci v oblasti doplňků ve světě vína. Filozofií společnosti jsou inovace, které daly základ mnoha patentům a svět obohatily o širokou kolekci vinařských doplňků. Vývrtka s dvojitou pákou Pulltaps je doposud nejinovativnějším řešením vytažení korku z láhve vína, uznávaným mezi vinařskými profesionály po celém světě. V poslední době se společnost Pulltex zaměřuje i na zodpovědnost vůči životnímu prostředí a udržitelným zdrojům.

Patenty Pulltex 2

Doplňkové parametry

Kategorie: Uzávěry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.169 kg

Vacuum Wine Saver

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
https://www.gutea.cz/admin/archiv-novinek/#news-3335