Silikonová zátka na víno 2 kusy Pulltex Silicon Wine Stoppers

Kód: 109.503
Neohodnoceno
Značka: PULLTEX
249 Kč –20 %
silicone wine
249 Kč –20 % 199 Kč / balení 164,46 Kč bez DPH 99,50 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Silikonová zátka na víno Pulltex Silicon Wine Stoppers je užasný pomocník do domácnosti. Tento uzávěr na víno je vyroben z potravinářského silikonu, který po nasazení dokonale uzavře vaši nedopitou láhev vína. Zabraňuje vínu styk se vzduchem a udržuje jej po delší dobu v potřebné kvalitě. Dodává se v různých barevných variantách. Umožňuje uskladnění láhve v jakékoliv poloze!

Dodává se po 2 ks v balení v barevné papírové krabičce.

 

Detailní informace

3. Poradenský servis
Poradenský servis
Rychlý a osobní přístup k Vašim dotazům
4. Bezpečný obchod
Bezpečný obchod
Historie firmy od roku 1998, garance vrácení peněz i zboží

Detailní popis produktu

Silikonová zátka na víno Pulltex Silicon Champagne Stoppers. Tento uzávěr na víno má patentovaný vnitřní tvar zátky. Samotná silikonová zátka nám spolu s přirozenou přilnavostí silikonu vytváří dokonale uzavřenou oblast v hrdle láhve. Používáním této zátky na víno Vám odpadne starost, jak skladovat víno otevřené. Uzávěr se snadno otevře vytažením (vyloupnutím) a zavře zatlačením. Uzávěr na víno zcela hermeticky uzavře láhev. Zabraňuje okysličování a udržuje víno delší dobu v požadované kvalitě. Pak takto utěsněná láhev vína může být uskladněna bez ohledu na její polohu, což je obrovská výhoda, protože láhev vína můžeme do ledničky položit, aniž bychom se obávali, že se obsah vylije.

V balení jsou 2 kusy zátek na víno v různých barevných variantách. 

  • potravinářský silikon
  • uzávěr na sekt
  • mnohonásobné použití
  • přizpůsobí se hrdlu láhve
  • myje se ručně

Silicone stopper 

Barva: Různé barvy

Patented & Designed by Pulltex 

Pulltex
je španělská společnost s tradicí od roku 1985, která se zaměřuje na vývoj a inovaci v oblasti doplňků ve světě vína. Filozofií společnosti jsou inovace, které daly základ mnoha patentům a svět obohatily o širokou kolekci vinařských doplňků. Vývrtka s dvojitou pákou Pulltaps je doposud nejinovativnějším řešením vytažení korku z láhve vína, uznávaným mezi vinařskými profesionály po celém světě. V poslední době se společnost Pulltex zaměřuje i na zodpovědnost vůči životnímu prostředí a udržitelným zdrojům.

Patenty Pulltex 2

Doplňkové parametry

Kategorie: Uzávěry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.074 kg

Silicon Wine

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
https://www.gutea.cz/admin/archiv-novinek/#news-3335