Zátka na sekt s odkapávacím kroužkem Pulltex Champagne Kit Security

Kód: 109.506
Neohodnoceno
Značka: PULLTEX
344 Kč –20 %
Zátka na sekt s odkapávacím kroužkem Pulltex Champagne Kit Security
344 Kč –20 % 275 Kč / ks 227,27 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024

Pulltex Champagne Kit Security uzávěr na sekt a odkapávací kroužek na sekt je jednoduchou pomůckou při vašem stolování. Zátku na šampaňské nasadíte na láhev sektu nebo prosecca pro její dokonalé uzavření. Tlaková zátka na sekt zabraňuje odpařování oxidu uhličitého a udržuje sekt delší dobu šumivý. Odkapávací kroužek zabrání stékání kapek po láhviBarevné provedení obou produktů je stříbrné.

Baleno v setu v barevné dárkové krabičce

Detailní informace

3. Poradenský servis
Poradenský servis
Rychlý a osobní přístup k Vašim dotazům
4. Bezpečný obchod
Bezpečný obchod
Historie firmy od roku 1998, garance vrácení peněz i zboží

Detailní popis produktu

Pulltex Champagne Kit Security uzávěr na sekt a odkapávací kroužek na sekt je sada dvou užitečných produktů pro Vaši každodenní potřebu. Tlakový uzávěr na šampaňské nebo prosecco, bezpečně a hermeticky uzavřete láhev. Používáním této zátky na šampaňské Vám odpadne starost, jak skladovat víno otevřené. Uzávěr se snadno otevře odjištěním a vytažením a zavře zatlačením a zajištěním. Uzávěr na sekt zcela hermeticky uzavře láhev. Zabraňuje odpařování oxidu uhličitého a udržuje sekt delší dobu šumivý a v původní kvalitě. Pak takto utěsněná láhev sektu může být uskladněna bez ohledu na její polohu, což je obrovská výhoda, protože láhev sektu i prosecca můžeme do ledničky položit, aniž bychom se obávali, že se obsah vylije. Zátka je opatřena bezpečnostním zámkem, aby se zabránilo náhodnému otevření.

Odkapávací kroužek je skvělou pomůckou pro udržení čistoty na Vašem stole. Zachytává stékající kapky do plstěné vnitřní části kroužku, kterou po použití ošetříte vodou a osušením. 

  • uzávěr na sekt
  • odkapávací kroužek
  • plst uvnitř kroužku
  • láhev je možno v lednici položit
  • myje se ručně

Barva: Stříbrná

Design by Pulltex

Pulltex
je španělská společnost s tradicí od roku 1985, která se zaměřuje na vývoj a inovaci v oblasti doplňků ve světě vína. Filozofií společnosti jsou inovace, které daly základ mnoha patentům a svět obohatily o širokou kolekci vinařských doplňků. Vývrtka s dvojitou pákou Pulltaps je doposud nejinovativnějším řešením vytažení korku z láhve vína, uznávaným mezi vinařskými profesionály po celém světě. V poslední době se společnost Pulltex zaměřuje i na zodpovědnost vůči životnímu prostředí a udržitelným zdrojům.

Patenty Pulltex 2

Doplňkové parametry

Kategorie: Uzávěry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.09 kg

Champagne Security Kit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
https://www.gutea.cz/admin/archiv-novinek/#news-3335