Neohodnoceno

Elektronická vakuová zátka na víno Pulltex Electronic Wine Saver

Vakuový elektronický uzávěr Pulltex Electronic Wine Saver v matném černém provedení je inteligentní řešení, které sloučilo dva produkty vakuová zátka na láhev vakuová pumpa na víno. Elektroncký pohon vysaje kyslík z láhve a led indikátor ukáže, že je víno nachystáno k uskladnění. Velice praktické, a rychlé řešení pro snadné uchování vína po delší čas v dobré kondici. 

Baleno v barevné dárkové krabičce

Můžeme doručit do:
30.9.2022
Skladem
Kód: 109.524
Značka: PULLTEX
755 Kč / ks 623,97 Kč bez DPH 755 Kč / 1 ks
Kategorie: Uzávěry
Záruka: 2 roky
electronic wine saver
Novinka

Vakuový elektronický uzávěr Pulltex Electronic Wine Saver vysaje kyslík z nedopité lahve. Led kontrolka ukáže, kdy je prostor uvnitř lahve bez kyslíku, tím zabráníte oxidaci vína. Kyslík urychluje oxidaci vína v otevřených a  také uzavřených nedopitých lahvích a během několika hodin ji znehodnotí. Vakuová pumpa umožňuje odsátí kyslíku z láhve a zároveň funguje jako vakuová zátka na víno pro optimální zachování vlastností vína po několik dní.

Po nasazení na láhev vína se automaticky spustí odsávání vzduchu a (svítí modrá led dioda). Jakmile dojde k odsátí přebytečného vzduchu, činnost pumpy se zastaví (svítí zelená led dioda).

V balení 1 kus

  • LED indikátor vakua
  • Elektronické
  • Funguje se dvěma bateriemi AAA (součástí balení)
  • Automatické zapojení a odpojení

Art.no.: 109.524

Wine Saver

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: