Elektronická vakuová zátka na víno Pulltex Electronic Wine Saver

Kód: 109.524
Neohodnoceno
Značka: PULLTEX
749 Kč –20 %
electronic wine saver
749 Kč –20 % 599 Kč / ks 495,04 Kč bez DPH 599 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Vakuová zátka na víno elektrická Pulltex Electronic Wine Saver v matném černém provedení je inteligentní řešení, které sloučilo dva produkty vakuové pumpy na láhev vakuové zátky na víno. Elektroncký pohon vysaje kyslík z láhve a led indikátor ukáže, že je víno nachystáno k uskladnění. Velice praktické, a rychlé řešení pro snadné uchování vína po delší čas v dobré kondici. 

Baleno v barevné dárkové krabičce

Detailní informace

3. Poradenský servis
Poradenský servis
Rychlý a osobní přístup k Vašim dotazům
4. Bezpečný obchod
Bezpečný obchod
Historie firmy od roku 1998, garance vrácení peněz i zboží

Detailní popis produktu

Vakuová pumpa na víno Pulltex Electronic Wine Saver vysaje kyslík z nedopité lahve. Led kontrolka se rozsvítí zeleně a ukáže, kdy je prostor uvnitř lahve bez kyslíku, tím zabráníte oxidaci vína. Po odsátí vzduchu v láhvi se produkt chová jako vakuová zátka na víno. Kyslík urychluje oxidaci vína v otevřených a  také uzavřených nedopitých lahvích a během několika hodin ho znehodnotí. Tento uzávěr na víno je ideální pro optimální zachování vlastností vína po dobu několika dní. Jak dlouho vydrží červené víno nebo bílé víno v optimální kvalitě záleží pouze na tom, jak s otevřenou lahví pracujete. Při používání této vakuové pumpy a zátky na láhev nemusíte mít obavy z rychlé ztráty kvality vína. Vakuová zátka na víno je navíc uživatelsky příjemná a jediná starost bude pouze s výměnou baterií po dlouhé době používání.

Po nasazení na láhev vína se automaticky spustí odsávání vzduchu a (svítí modrá led dioda). Jakmile dojde k odsátí přebytečného vzduchu, činnost pumpy se zastaví (svítí zelená led dioda).

V balení 1 kus

  • LED indikátor odsátí vzduchu
  • Elektronická
  • Funguje se dvěma bateriemi AAA (součástí balení)
  • Automatické zapnutí a vypnutí
  • Příjemná a snadná obsluha bez námahy

Pulltex
je španělská společnost s tradicí od roku 1985, která se zaměřuje na vývoj a inovaci v oblasti doplňků ve světě vína. Filozofií společnosti jsou inovace, které daly základ mnoha patentům a svět obohatily o širokou kolekci vinařských doplňků. Vývrtka s dvojitou pákou Pulltaps je doposud nejinovativnějším řešením vytažení korku z láhve vína, uznávaným mezi vinařskými profesionály po celém světě. V poslední době se společnost Pulltex zaměřuje i na zodpovědnost vůči životnímu prostředí a udržitelným zdrojům.

Patenty Pulltex 2

Doplňkové parametry

Kategorie: Uzávěry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.143 kg

Electronic Wine Saver

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
https://www.gutea.cz/admin/archiv-novinek/#news-3335