Zátka na víno proti oxidaci modrá Pulltaps AntiOx Wine Stopper Blu

Kód: 109.508
Neohodnoceno
Značka: PULLTEX
445 Kč –20 %
antiox blue
445 Kč –20 % 356 Kč / ks 294,21 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Zátka na sekt Pulltex AntiOx Blue je unikátní uzávěr na víno, který zabrání jeho oxidaci. Vaše víno uchováte v kvalitě jako před otevřením až po dobu 8 dní! V modré barvě. Tento inovativní produkt výrazně zjednoduší způsob uskladnění otevřených láhví. Tento produkt získal mnoho mezinárodních ocenění.

Baleno po jednom kuse v barevné krabičce.

Detailní informace

3. Poradenský servis
Poradenský servis
Rychlý a osobní přístup k Vašim dotazům
4. Bezpečný obchod
Bezpečný obchod
Historie firmy od roku 1998, garance vrácení peněz i zboží

Detailní popis produktu

Zátka na víno Pulltex AntiOx Blue je ve vnitřní části opatřena filtrační kapslí s aktivním uhlím. Tato kapsle je patentovaný revoluční systém zabraňující oxidaci vína uvnitř láhve. Vestavěný filtr s aktivním uhlím zachovává všechny organoleptické vlastnosti vína. Jakmile je láhev vína uzavřena uzávěrem na víno AntiOx, oxidace vína se přeruší a kyslík již nebude s vínem spojen. Okamžitě dochází k přerušení produkce kyseliny octové. Tím se zabrání nepříjemné vůni a octové chutí. Se zátkou na víno AntiOx si můžete vychutnat opravdovou chuť vína v otevřené láhvi až po dobu 8 dní. Pro optimální výkon udržujte láhev ve svislé poloze. Zátka na víno je vybavena kalendářem pro vaši možnost označení dne, kdy jste víno otevřeli.

V balení 1 kus uzávěru

  • Zastavte oxidaci
  • Uchovávání vína až po dobu 8 dnů
  • Životnost výrobku 5 let až 1000 použití
  • Popisovač dnů

Antiox

Barva: Modrá
Pulltaps AntiOx Wine Stoper - patent Pulltex

Jeho patentovaná technologie je ověřena vědecky a nejlepšími Evropany, "Doporučeno Španělskou asociací sommelierů a Španělskou akademií sommelierů"

Antiox ocenění

 

Pulltex
je španělská společnost s tradicí od roku 1985, která se zaměřuje na vývoj a inovaci v oblasti doplňků ve světě vína. Filozofií společnosti jsou inovace, které daly základ mnoha patentům a svět obohatily o širokou kolekci vinařských doplňků. Vývrtka s dvojitou pákou Pulltaps je doposud nejinovativnějším řešením vytažení korku z láhve vína, uznávaným mezi vinařskými profesionály po celém světě. V poslední době se společnost Pulltex zaměřuje i na zodpovědnost vůči životnímu prostředí a udržitelným zdrojům.

Patenty Pulltex 2

Doplňkové parametry

Kategorie: Uzávěry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.77 kg

AntiOx

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
https://www.gutea.cz/admin/archiv-novinek/#news-3335