Zátka na víno a odkapávací kroužek Pulltex Wine Kit Security

Kód: 109.505
Neohodnoceno
Značka: PULLTEX
359 Kč –20 %
Zátka na víno a odkapávací kroužek Pulltex Wine Kit Security
359 Kč –20 % 287 Kč / ks 237,19 Kč bez DPH 287 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Pulltex Wine Kit Security uzávěr na víno a odkapávací kroužek na víno s bezpečnostním zámkem je jednoduchou pomůckou při vašem stolování. Zátku na víno nasadíte na láhev vína pro její dokonalé uzavření. Zátka na láhev zabraňuje oxidaci vína a udržuje víno po delší dobu v požadované kvalitě. Odkapávací kroužek zabrání stékání kapek po láhviBarevné provedení obou produktů je stříbrné.

Baleno v setu v barevné dárkové krabičce

Detailní informace

3. Poradenský servis
Poradenský servis
Rychlý a osobní přístup k Vašim dotazům
4. Bezpečný obchod
Bezpečný obchod
Historie firmy od roku 1998, garance vrácení peněz i zboží

Detailní popis produktu

Pulltex Wine Kit Security uzávěr na víno a odkapávací kroužek na víno, je sada dvou užitečných produktů pro Vaši každodenní potřebu. Uzávěrem na červené víno nebo bílé víno, bezpečně a hermeticky uzavřete láhev. Zátka na víno Vám delší čas uchovává oblíbený nápoj v dobré kondici. Zátka na víno je vybavena též bezpečnostním zámkem, aby se zabránilo náhodnému otevření. Pak takto utěsněná láhev vína může být uskladněna bez ohledu na její polohu, což je obrovská výhoda, protože láhev vína můžeme do ledničky položit, aniž bychom se obávali, že se obsah vylije.

Odkapávací kroužek je skvělou pomůckou pro udržení čistoty na Vašem stole. Zachytává stékající kapky do plstěné vnitřní části kroužku, kterou po použití ošetříte vodou a osušením. 

  • uzávěr na víno
  • odkapávací kroužek
  • plst uvnitř kroužku
  • láhev je možno v lednici položit
  • myje se ručně

Barva: Stříbrná

Design by Pulltex

Pulltex
je španělská společnost s tradicí od roku 1985, která se zaměřuje na vývoj a inovaci v oblasti doplňků ve světě vína. Filozofií společnosti jsou inovace, které daly základ mnoha patentům a svět obohatily o širokou kolekci vinařských doplňků. Vývrtka s dvojitou pákou Pulltaps je doposud nejinovativnějším řešením vytažení korku z láhve vína, uznávaným mezi vinařskými profesionály po celém světě. V poslední době se společnost Pulltex zaměřuje i na zodpovědnost vůči životnímu prostředí a udržitelným zdrojům.

Patenty Pulltex 2

Doplňkové parametry

Kategorie: Uzávěry
Záruka: 2 roky

Security Kit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
https://www.gutea.cz/admin/archiv-novinek/#news-3335