Neohodnoceno

Zátka na víno a odkapávací kroužek Pulltex Wine Kit Security

Pulltex Wine Kit Security uzávěr na víno a odkapávací kroužek na víno je jednoduchou pomůckou při vašem stolování. Zátku na víno nasadíte na láhev červeného či bílého vína pro její dokonalé uzavření. Zabraňuje oxidaci vína a udržuje víno delší dobu v dobré kondici. Odkapávací kroužek zabrání stékání kapek po láhviBarevné provedení obou produktů je stříbrné.

Baleno v setu v barevné dárkové krabičce

Můžeme doručit do:
4.10.2022
Skladem
Kód: 109.505
Značka: PULLTEX
365 Kč / ks 301,65 Kč bez DPH 365 Kč / 1 ks
Kategorie: Uzávěry
Záruka: 2 roky

Pulltex Wine Kit Security uzávěr na víno a odkapávací kroužek na víno, je sada dvou užitečných produktů pro Vaši každodenní potřebu. Uzávěrem na červené víno nebobílé víno, bezpečně a hermeticky uzavřete láhev. To Vám následně umožňuje skladovat láhev ve vodorovné poloze ve vaší lednici. Zátka na víno Vám delší čas uchovává oblíbený nápoj v dobré kondici. Zátka na víno je vybavena též bezpečnostním zámkem, aby se zabránilo náhodnému otevření.

Odkapávací kroužek je skvělou pomůckou pro udržení čistoty na Vašem stole. Zachytává stékající kapky do plstěné vnitřní části kroužku, kterou po použití ošetříte vodou a osušením. Toto oceníte hlavně při konzumaci červeného vína, kde účinky kapek na Vaše prostírání jsou fatálnější než u konzumace vína bílého.

  • uzávěr na víno
  • odkapávací kroužek
  • plsť uvnitř kroužku
  • láhev je možno v lednici položit
  • myje se ručně

 

Barva: Stříbrná

Art.no.: 109.505

Design by Pulltex

Security Kit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: