Neohodnoceno

Zátka na láhev sektu proti oxidaci zlato černá Pulltex AntiOx Champagne Stopper Gold/Bl

Zátka na sekt Pulltex AntiOx Champagne Gold unikátní řešení uzávěru na sekt, které zabrání oxidaci sektu nebo prosecca.Váš sekt nebo šampaňské uchováte v kvalitě jako před otevřením až po dobu 8 dní! V černé/zlaté barvě. Tento inovativní produkt výrazně zjednoduší způsob uskladnění otevřených láhví. Tento produkt získal mnoho mezinárodních ocenění. Lock systém.

Baleno po jednom kuse v barevné krabičce.

Můžeme doručit do:
27.9.2022
Skladem
Kód: 109.510
Značka: PULLTEX
525 Kč / ks 433,88 Kč bez DPH
Kategorie: Uzávěry
Záruka: 2 roky

Zátka na sekt Pulltex AntiOx Champagne Gold je ve vnitřní části opatřena filtrační kapslí s aktivním uhlím. Tato kapsle je patentovaný revoluční systém zabraňující oxidaci vína uvnitř láhve. Vestavěný filtr s aktivním uhlím zachovává všechny organoleptické vlastnosti vína. Jakmile je láhev sektu uzavřena uzávěrem na šampaňské AntiOx, oxidace vína se přeruší a kyslík již nebude s vínem spojen a tím dochází k přerušení produkce kyseliny octové. Tím se zabrání nepříjemné vůni a octové chutí. Se zátkou na sekt AntiOx si můžete vychutnat svěží chuť sektu v otevřené láhvi až 8 dní. Pro optimální výkon udržujte láhev ve svislé poloze. Zátka na sekt je opatřena zámkem pro bezpečné uzavření láhve sektu nebo prosecca. Zátka je vybavena kalendářem pro vaši možnost označení dne, kdy jste víno uložili.

V balení 1 kus uzávěru

  • Zastavte oxidaci
  • Uchovávání až po 8 dnů
  • Trvanlivost 5 let až 1000 použití
  • Systém zámku
  • Popisovač dnů

Antiox

Art.no.: 109.510

Barva: Černá/Zlatá

 

Jeho patentovaná technologie je ověřena vědecky a nejlepšími Evropany, "Doporučeno Španělskou asociací sommelierů a Španělskou akademií sommelierů"

Antiox ocenění

Pulltaps AntiOx Wine Stoper - patent Pulltex

AntiOx

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: