Neohodnoceno

Zátka na víno proti oxidaci černá Pulltaps AntiOx Wine Stopper Black

Zátka na víno Pulltex AntiOx Black unikátní řešení uzávěru na víno, které zabrání oxidaci vína.Vaši otevřenou láhev vína uchováte v kvalitě jako před otevřením, až po dobu 8 dní! Zátka na láhev je v černé barvě. Tento inovativní produkt výrazně zjednoduší způsob uskladnění otevřených láhví. Tento produkt získal mnoho mezinárodních ocenění.

Baleno po jednom kuse v barevné krabičce.

Můžeme doručit do:
4.10.2022
Skladem
Kód: 109.507
Značka: PULLTEX
445 Kč / ks 367,77 Kč bez DPH 445 Kč / 1 ks
Kategorie: Uzávěry
Záruka: 2 roky

Zátka na víno Pulltex AntiOx Black je ve vnitřní části opatřena filtrační kapslí s aktivním uhlím. Tato kapsle je patentovaný revoluční systém zabraňující oxidaci vína uvnitř láhve. Vestavěný filtr s aktivním uhlím zachovává všechny organoleptické vlastnosti vína. Jakmile je láhev vína uzavřena uzávěrem na víno Pulltex AntiOx, oxidace vína se přeruší a kyslík již nebude s vínem spojen a tím dochází k přerušení produkce kyseliny octové. Tím se zabrání nepříjemné vůni a octové chutí. Se zátkou na víno AntiOx si můžete vychutnat svěží chuť vína v otevřené láhvi až 8 dní. Zátka je vybavena kalendářem pro vaši možnost označení dne, kdy jste víno uložili. Pro optimální výkon udržujte láhev ve svislé poloze. Zátka na víno je vhodná jak na červená tak i na bílá vína.

V balení 1 kus uzávěru

  • Zastavte oxidaci
  • Uchovávání vína až po 8 dnů
  • Trvanlivost 5 let až 1000 použití
  • Popisovač dnů

Antiox

Art.no.: 109.507

Barva: Černá

 

Jeho patentovaná technologie je ověřena vědecky a nejlepšími Evropany, "Doporučeno Španělskou asociací sommelierů a Španělskou akademií sommelierů"

Antiox ocenění

Pulltaps AntiOx Wine Stoper - patent Pulltex

AntiOx

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: