Bytové doplňky a dekorace, Strana 9

Každý žijeme v představě, jak dokonale je prostor, ve kterém žijeme nebo podnikáme, vybaven...

Prohlédněte si naši nabídku ve všech kategoriích a určitě najdete něco co vám opravdu chybí protože jste o tom třeba nevěděli. Široký sortiment praktických pomůcek do domácnosti, restaurací, hotelů a pro různé společenské příležitosti. Můžete si vybrat z velké nabídky otvíráků, vývrtek, chladičů nápojů, esencí, barových pomůcek, uzávěrů na víno, zátek na sekty a šampaňské, praktických tašek na víno, nálevek na víno jak pro nalévání tak i provzdušňování, teploměrů, vakuových uzávěrů, značkovačů a rozlišovačů na skleničky, praktických pomůcek na mytí karaf a tvarovaných skleněných nádob a dalších a dalších pomůcek. 

Nejprodávanější

deluxe
1 835 Kč / ks

Kompletní koktejlová sada Pulltex De Luxe Cocktail Set 7 produktů (měrka, kleště, sítko, lžička, otvírák, koktejlový šejkr, drtič) pro ty co to myslí opravdu vážně. Po...

Kód: 109.221
Šavle na Sabráž Pulltex Sabre À Champagne
3 080 Kč / ks

Šavle na Sabráž tradiční oslavný rituál „stětí“ láhve šampaňského. Vyrobena z kvalitní oceli a s rukojetí z dubového dřeva. Rudý střapec dává vzpomenout na husarské stejnokroje...

Kód: 107.840
Sada 40 lahviček vinných esencí Pulltex Complete Wine Set
3 885 Kč / ks

Sada vinných esencí Pulltex obsahuje 40 lahviček v kovové krabičce. Součástí je návod jak soupravu používat. Kovová krabička předurčuje tento produkt jako výborný dárek.

Kód: 107.763
essences
4 980 Kč / ks

Sada vinných esencí Pulltex 40 lahviček v luxusní dřevěné krabičce s degustační miskou a návodem na rozpoznávání charakteristik vůní.

Kód: 107.850
Nahoru
100 položek celkem