Neohodnoceno

Nůž na dopisy, rukojeť nože z Kompozitního dřeva v modré barvě, lesklé nerezové konce, 19 cm, ruční výroba FORGE DE LAGUIOLE

Nůž na dopisy a obálky, nebo řezací nůž na papír, provedení rukojeti nože z Kompozitního dřeva v modrém provedení, lesklý povrch nerezových konců (bolstrů), FORGE DE LAGUIOLE Letter Opener, stainless steel bolsters and Stamina Wood handle. Vždy budete mít svůj dokonalý nůž po ruce. Délka 19 cm. I tento nůž je doplněn tradičním pastýřským křížem.

Zabaleno v krásné dárkové kravbičce s certifikátem pravosti výrobce.

Můžeme doručit do:
30.9.2022
Skladem
Kód: CPP 2M IN TC BLE
2 569 Kč / ks 2 123,14 Kč bez DPH 2 569 Kč / 1 ks
Kategorie: LUXUSNÍ NOŽE
Záruka: 2 roky
? Materiál rukojeti: Stamina wood
K čemu se nůž používá: Na dopisy
? Velikost nože: 19 cm

RUČNĚ VYROBENO V KOVÁRNĚ
FORGE DE LAGUIOLE

V KVALITĚ NA CELÝ ŽIVOT

fabrika

 

Nože Original Forge de Laguiole® mají tenkou a zakřivenou siluetu, která se objevila ve 20. letech 20. století. S jejich elegancí, dokonalou povrchovou úpravou a použitím kvalitních materiálů se tyto skládací nože Forge de Laguiole® staly skutečnou referencí.

Čepele jsou kované za tepla z francouzské oceli (T12), vyrobené speciálně pro Forge de Laguiole®, která poskytuje výjimečné ostří a zaručuje vysokou odolnost. Rukojeti jsou vyrobeny ručně z mnoha vzácných materiálů vždy jedním nožířem.

Tento nůž Forge de Laguiole® s rukojetí z kompozitního dřeva byl ručně vyroben v naší manufaktuře ve francouzském Laguiole podle tradice výroby nožů sahající do roku 1828. Má dva nerezové podhlavníky, které chrání rukojeť při každodenním používání . 

Materiál této rukojeti je vyroben z kompozitního dřeva v modrém provedení. 

CPP M IN TC BLE stamina wood

 

Nůž na dopisy a obálky je možné díky jeho ostří použít i jako řezací nůž na papír. Nůž nemusí nutně plnit pouze svoji praktickou funkci, ale může potěšit a pohladit Vaše estetické vnímání.  Každý, kdo se chystá otevřít obálku nebo dopis, jistě rád provede tento úkon naším nožem. Nůž na dopisy může být ozdobou Vaší vášně pro krásné předměty, proto naše nože pro každodenní použití z kovárny Forge De Laguiole, zapadnou do sbírky vašich luxusních pomůcek.

Vždy budete mít skvělý nůž po ruce. Protože jsou všechny vyrobeny ručně z přírodních materiálů, je každý nůž jedinečný. Existuje mnoho kapesních nožů Laguiole na prodej, ale jen málo z nich má kvalitu a vzhled nožů od Forge de Laguiole. Takový nůž vyzařuje chuť a třídu!

Protože většina použitých materiálů je přírodního původu, je pravděpodobné, že se jejich vzhled (barva, žilkování, zrno) bude u jednotlivých položek lišit. Fotografie v našem online obchodě nejsou smluvně závazné.

 

Ref                                              CPP 2M IN TC BLE

Materiál rukojeti                 Kompozitní dřevo modré (Stamina Wood), Francie

Bolstry,vložky                       Nerezová ocel, 2 Bolstry, Vysoký lesk

Ostří                                        Kovaná T12

Délka a váha                         Celá délka 19 cm - 7.5" Přibližně. 50 gramů (1.8 oz.)

                                          
label

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: